تغییر در تاریخ اکران فیلم Doctor Strange 2 داستان فیلم راهی به خانه نیست را تغییر داد

آیا در فیلم Doctor Strange 2 شاهد حضور توبی و اندرو خواهیم بود؟

تاریخ اکران فیلم Doctor Strange 2

این دو فیلم Spider-Man: No Way Home و دنباله فیلم Doctor Strange یکی از بهترین آثاری هستند که استودیو مارول تاکنون ساخته. چه No Way Home را دیده باشید یا نه، تریلر جدید استرنج به وضوح آنچه را که این شخصیت در Spider-Man: No Way Home دیده‌ایم را به تصویر می‌کشد، و این موضوعات بر سفر او در فیلم جدیدش تأثیر می‌گذارد.

برای مدت طولانی قرار بود Doctor Strange 2 قبل از Spider-Man: No Way Home منتشر شود. در ابتدا، Doctor Strange 2 برای می ۲۰۲۱ و اکران Spider-Man تقریبا دو ماه بعد برنامه ریزی شده بود. هنگامی که هر دو برای اولین بار به دلیل همه‌گیری بیماری کرونا در جهان منتقل شدند، استرنج به نوامبر و مرد عنکبوتی به دسامبر موکول شدند.

کریس مک کنا، یکی از نویسندگان No Way Home به ورایتی گفت که آن‌ها در واقع روی چیزهایی که در Doctor Strange 2 اتفاق می‌افتند بسیار کار کرده  و تلاش کرده‌اند تا مولتی‌ورسی عالی به نمایش بگذارند. 

 بنابراین آنها به تلاش خود ادامه دادند تا به نتیجه فعلی برسند. Spider-Man: No Way Home یکی از بزرگترین موفقیت‌های اخیر هالیوود است و حتی تبدیل به یک پیشرو بهتر برای دنباله Strange شده است. با این حال، باید تعجب کنید اگر استرنج قبلاً یک ماجراجویی چندجهانی داشته باشد، No Way Home چگونه متفاوت بود. در هر صورت، ما هرگز نمی‌دانیم، اما مطمئناً جالب است که به این فکر کنیم که چگونه یک حرکت ساده در تقویم  سرنوشت کل دو فیلم را تغییر داد. در نهایت این مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست بود که زمینه را برای داستان فیلم دکتر استرنج ۲ فراهم کرد و به نظر می‌رسد که این تغییر به نفع کمپانی مارول تمام شده است.

تغییر در تاریخ اکران فیلم Doctor Strange 2 باعث شد تا استودیو مارول تمرکز بیشتری روی فیلم مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست بگذارد و حضور سه مرد عنکبوتی شروع با شکوه‌تری را برای مولتی‌ورس رقم زد. 

آیا در فیلم Doctor Strange 2 شاهد حضور دوباره اندرو گارفیلد و توبی مگوایر خواهیم بود؟

تاریخ اکران فیلم Doctor Strange 2

طلسم دکتر استرنج باعث شد تا توبی مگوایر و اندرو گارفیلد به دنیای سینمایی مارول بیایند و در شکل‌گیری مولتی‌ورس نقش بزرگی داشته باشند، با این حال آیا این احتمال وجود دارد که آن‌ها باری دیگر در دنباله فیلم دکت استرنج به این جادوگر توانا بپیوندند؟ حضور توبی مگوایر و اندرو گارفیلد در فیلم مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست، نه تنها باعث شد تا داستانی منحصر به فرد خلق شود و خاطرات طرفداران این دو بازیگر زنده شود، بلکه باعث شد تا دنیای سینمایی مارول در نهایت به برنامه‌ بزرگ خود یعنی مولتی‌ورس دست یابد و اتفاقات مهم و شگفت‌انگیزی را رقم بزند. 

اتفاقات فیلم مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست هر آنچه که دنباله فیلم دکتر استرنج نیاز داشت را فراهم کرده و راه را برای این اثر هموار کرد، اکنون در فیلم مورد انتظار دنیای سینمایی مارول بیشتر با مولتی‌ورس و خطرات آن مواجه خواهیم شد و جنون و هرج و مرج را بیشتر درک خواهیم کرد. 

استودیو مارول اخیراً با وعده‌های شگفت‌انگیز فراوانی که قلب طرفداران را تسخیر خواهد می‌کند، ایده‌پردازی‌های قابل‌توجهی را روی این فیلم مورد انتظار انجام داده است تا فیلم‌های کمدی بیشتری را به همان سبک Loki و No Way Home به لیست آثار خود اضافه کند. 

توبی مگوایر و اندرو گارفیلد هر دو اخیراً با نقش‌های کلاسیک فرنچایز عنکبوتی خود در فیلم Spider-Man: No Way Home بازگشته‌اند و هوش از سر طرفداران مرد عنکبوتی و دنیای مارول برده‌اند. 

در حال حاضر، هیچ خبر تایید شده یا شایعه‌ای وجود ندارد که نشان دهد هر یک از این بازیگران در فیلم Multiverse of Madness دوباره ظاهر خواهند شد. اما با توجه به اتفاقاتی که در رابطه با فیلم مرد عنکبوتی ۳ رخ داد نمی‌توان به طور قطعی گفت که چه چیزی انتظار طرفداران را می‌کشد.

با این حال اخیرا اعلام شده که فیلم دکتر استرنج ۲ ریشوت شده و صحنه‌هایی جدید به آن اضافه خواهد شد تا به زیبایی بصری فیلم و جزییات آن اضافه شود. با توجه به هیجان بی‌سابقه‌ مردم برای مگوایر و گارفیلد در بازگشت به فیلم No Way Home، بعید نیست مارول بخواهد یک بار دیگر از این نوستالژی استفاده کند.

به نظر می‌رسد قرارداد فعلی سونی و استودیو مارول به آن‌ها این امکان را می‌دهد که از این فرنچایز در تعداد محدودی از پروژه های MCU در ازای قهرمانان دیگری که در بازی‌های انفرادی Spider-Man ظاهر می‌شوند، استفاده کنند. پس از حضور دکتر استرنج در No Way Home، اکنون نوبت به مارول رسیده است که از مرد عنکبوتی در پروژه خود استفاده کند، که احتمالاً می‌تواند پروژه  Multiverse of Madness باشد.

اما با توجه به ماهیت محدود توانایی فعلی مارول استودیو برای استفاده از مرد عنکبوتی در MCU، بعید به نظر می‌رسد که اسپایدرمن یا اسپایدرمن‌ها تنها برای یک صحنه بسیار کوتاه در فیلم حضور داشته باشد.  

از آنجایی که این فیلم ظاهراً تیمی از قهرمانان به سبک ایلومیناتی را از سراسر مولتی‌ورس گرد هم می‌آورد، مرد عنکبوتی توبی مگوایر به دلیل تجربه خود با ونوم و هوش بسیار زیاد خود مکمل مناسبی برای این تیم خواهد بود. بازگشت احتمالی مگوایر بسیار مناسب خواهد بود زیرا او پیش از این نیز با سم ریمی کارگردان اصلی مرد عنکبوتی کار کرده است.

از این نظر حضور پیتر پارکر از اندرو گارفیلد، بسیار بعید به نظر می‌رسد، بعید است که ببینیم او چگونه می‌تواند در پازل Multiversal جای بگیرد، اگرچه شایعات اخیر حاکی از علاقه سونی و مارول برای استفاده بیشتر از این بازیگر بریتانیایی در آینده به گوش می‌رسد. Multiverse of Madness، دنباله فیلم دکتر استرنج در تاریخ ۶ می ۲۰۲۲ در سینماها اکران خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا