برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

به نظر می‌رسد که ابر شرور Doctor Strange 2 شخصیت Shuma-Gorath باشد

ظاهرا دیگر در Doctor Strange in the Multiverse of Madness از کابوس خبری نخواهد بود

به نظر می‌رسد که ابر شرور Doctor Strange 2 شخصیت Shuma-Gorath باشد ۰ ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ اخبار سینما کپی لینک
ابر شرور Doctor Strange 2

با توجه به شایعات منتشر شده در رابطه با شخصیت منفی فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness علی رغم اخبار از پیش منتشر شده، ابر شرور Doctor Strange 2 دیگر شخصیت کابوس (Nightmare) نخواهد بود و در این اثر Elder God Shuma-Gorath را می‌بینیم. 

داستان دنباله فیلم Doctor Strange بدون شک در فاز چهارم مارول اتفاق می‌افتد با این حال احتمالا در این فیلم اقتباس‌های متفاوتی از کامیک‌های مختلف داکتر استرینج (Doctor Strange) خواهیم دید، به طور مثال کامیک Doctor Strange: Sorcerer Supreme #21، که در این اثر، زمین در مرکز اقیانوسی از امکانات بینهایت قرار گرفته است و هرچه که بیشتر در آن کاووش می‌کنید به ابعاد و موضوعات عجیب و شگفت آور بیشتری دست می‌یابید. بنا به همین دلیل ماجراها و داستان‌های Doctor Strange یکی از راز آلودترین و شگفت انگیز‌ترین فرنچایزها، در دنیای کامیک‌های مارول به حساب می‌آیند. 

با توجه به عنوان این دنباله Doctor Strange in the Multiverse of Madness، و تمام مواردی که طرفداران در رابطه با این شخصیت مرموز و توانمند می‌دانند، به نظر می‌رسد با فرنچایزی بسیار سرگرم کننده روبه‌رو هستیم و طرفداران مارول در رابطه با سه گانه Doctor Strange بسیار هیجان زده هستند. پیشتر با توجه به صحبت‌های برخی عوامل تولید کننده قسمت اول این فیلم که در ساخت دنباله این اثر نقشی ندارند، به نظر می‌رسید که ابر شرور Doctor Strange 2 شخصیت نایتمر (کابوس) باشد، اما اکنون با توجه به شایعات منتشر شده به نظر می‌آید که در Doctor Strange in the Multiverse of Madness با توجه به عنوان بسیار جالب فیلم، با ابر شروری به مراتب ترسناک‌تر و بزرگ‌تر روبه‌رو خواهیم شد. بر اساس اخبار و شایعات منتشر شده ابر شرور قسمت دوم Elder God named Shuma-Gorath خواهد بود. 

بر اساس گفته‌های The Illuminerdi، این نهاد هیولایی میان ابعادی، قصد کنترل قدرت‌های میس آمریکا (America Chavez) را دارد تا به کمک آن در نهایت به کنترل تمامی مولتی‌ورس دست پیدا کند. اکنون بر اساس این اخبار مشخص می‌شود که تولیدکنندگان این فیلم هنوز در ابتدای پروسه تولید و نوشتن فیلمنامه قرار دارند؛ زیرا هنوز مشخص نشده است که آمریکا چاوز چگونه نزد داکتر استرینج رفته است یا حتی نقش اسکارلت ویچ (Scarlet Witch) در این فیلم چه خواهد بود.

ابر شرور Doctor Strange 2 شخصیت Shuma-Gorath خواهد بود

Shuma-Gorath یکی از ترسناک‌ترین و قدرتمند‌ترین دشمنان داکتر استرنچ به حساب می‌آید که در رشد شخصیت او و ماجراجویی‌های استرینج نیز نقش بسیاری داشته است. به طور مثال در کامیک Marvel Premiere #3-10 که داکتر استرینج در این اثر خود را لایق جایگاه جادوگر اعظم بعدی (Sorcerer Supreme) می‌داند. این موجود ابر کیهانی در ابتدای خلقت، زمین را اداره می‌کرد اما رفته رفته به همراه دیگر خدایان بزرگ‌تر از خودش از این بعد خارج شد. این ابر هیولا در طی یک رویایی با انتقام جویان در رابطه با خود اینگونه می‌گوید که او پیش از همه موجودات و گذر زمان وجود داشته و منتظر مانده است. این موجود ابر کیهانی از شیره فاسد ستاره‌های مرده نوشیده و از صدای جیغ و فریاد‌های روح‌های در عذاب تغذیه کرده است. Shuma-Gorath پوچی خارج از همه ادراک است. 

این احتمال وجود دارد که استودیو مارول در این فیلم شخصیت Shuma-Gorath و شخصیت Elder God Chthon را با یکدیگر ادغام کرده و  موجود متفاوت و قدرتمند‌تری خلق کند. در کتاب‌های کامیک Chthon کتابی به نام (the Darkhold) را از خود به جای گذاشته و با هر بار استفاده از جادوهای این کتاب تار و پود حقیقت تضعیف می‌شود. او همچنین با جادوگر هرج و مرج، اسکارلت ویچ (Scarlet Witch) به عنوان منبع پنهانی قدرت هرج و مرج او، در ارتباط است.

در پایان مینی سریال WandaVision شاهد تبدیل واندا مکسیماف (Wanda Maximoff) به اسکارلت ویچ بودیم و در صحنه پایانی این مجموعه متوجه شدیم که واندا به کتاب Darkhold دست یافته است. با این تفاسیر به نظر می‌رسد که ممکن است واندا در فیلم Doctor Strange 2 یک آنتاگونیست باشد و Shuma-Gorath به عنوان ابر شرور این فیلم، او را برای رسیدن به اهداف خود کنترل کند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments