برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

خلاصه‌ی داستان قسمت دوم فیلم Doctor Strange لو رفت؟

داستان فیلم بعد از Avengers: Endgame روایت می‌شود

خلاصه‌ی داستان قسمت دوم فیلم Doctor Strange لو رفت؟ ۰ ۰۱ بهمن ۱۳۹۸ سینما و تلویزیون (کمیک) کپی لینک
قسمت دوم Doctor Strange

احتملا خلاصه‌ی داستان قسمت دوم Doctor Strange لو رفته است. اتفاقات این فیلم بعد از رویداد‌های Avengers: Endgame روایت می‌شود.

دکتر استرنچ یکی از قهرمانان معروف دنیای مارول بوده که نقش بسیاری کلیدی‌ای را به دلیل داشتن یکی از سنگ‌های ابدیت ایفا می‎کند. همچنین مارول برای این کاراکتر فیلمی اختصاصی تحت عنوان Doctor Strange در سال ۲۰۱۶ تولید کرد که با استقبال بسیار زیادی روبرو شد.

همه‌ی ما می‌دانیم که فاز سوم دنیای سینمای مارول تمام شده و آن‌ها در حال برنامه ریزی و ساخت فیلم‌هایی برای فاز چهارم هستند. داستان دکتر استرنچ همچنان ادامه دارد و بار دیگر در سری فیلم‌های جدید هم حضور خواهد داشت. فیلم جدید این کاراکتر با نام Doctor Strange in the Multiverse of Madness شناخته می‌شود که ادامه‌ای برای داستان دکتر استرنچ است.

سازمانی به نام Production Weekly وجود دارد که هر هفته شغل‌های مورد نیاز در صنعت فیلم، سریال و تلویزیون را به صورت یک لیست منتشر می‌کند. در جدیدترین شماره‌ی این هفته‌نامه، قسمت دوم فیلم Doctor Strange را برای پیدا کردن کارگردان جدید در لیست خود قرار داده و برای این اثر خلاصه‌ای از داستان آن بیان کرده:

بعد از اتفاقات Avengers: Endgame، دکتر استیون استرنچ تحقیقات خود را روی سنگ زمان ادامه می‌دهد؛ اما یکی از دوستان قدیمی که به دنبال نابود کردن جادوگری رو زمین است با او دشمن می‌شود. این اتفاق با برنامه‌های استرنچ همراه شده و باعث آزاد شدن یک موجود شیطانی می‌شود.

در خصوص داستان منتشر شده، موردی هست که با خط داستانی اصلی دنیای مارول سازگاری ندارد. در فیلم Avengers: Endgame شاهد بودیم که تانوس بعد از نابودی نیمی از جهان، سنگ‌ها را نابود کرد، بنابراین سنگ زمان وجود نخواهد داشت. این خلاصه‌ی کوتاه هنوز از طرف خود مارول تایید نشده و تا اکران این فیلم هم زمان زیادی باقی مانده است.

فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness در تاریخ ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ (7 می ۲۰۲۱) رو پرده‌ی سینما خواهد رفت. از بازیگرانی این فیلم می‌توان به حضور بندیکت کامبربچ در نقش دکتر استرنچ، الیزابت اولسن در نقش اسکارلت ویچ و بازگشت ریچل مک‌آدامز در نقش کریستین پالمر اشاره کرد
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments