#مهسا_امینی

کارگردان فیلم Doctor Strange 2 درباره حضور گروه فنتستیک فور توضیح داد

یک رید ریچاردز دیگر..

کارگردان فیلم Doctor Strange 2

سم ریمی (Sam Raimi)، کارگردان فیلم Doctor Strange 2 اخیرا طی یک مصاحبه اعلام کرده است که هدف او از آوردن مستر فنتستیک (Mr. Fantastic) از گروه فنتستیک فور (Fantastic Four) چه بوده است.

مدت‌ها بود که منتظر انتشار فیلم Doctor Strange: In The Multiverse of Madness بودیم و بالاخره نسخه با کیفیت آن در دسترس کاربران قرار گرفته است. با این وجود، اخیرا در کانال یوتوب سرگرمی هم جزئیات این فیلم را برای شما توضیح دادیم، هم طی یک ویدیو جدید بررسی کردیم که واقعا چرا مولتی‌ورس جنون نمی‌تواند انتظارات ما را برآورده کند. این در حالی است که یکی از دلایل ضعف این فیلم دسته کم گرفتن گروه ایلومیناتی (Illuminati) و همچنین بی‌ارزش کردن شخصیت‌های تازه‌ای بود که در آن حاضر شده بودند.

با این حال یکی از همین شخصیت‌هایی که در گروه ایلومیناتی حاضر شده بود، مستر فنتستیک از تیم چهار شگفت انگیز یا همان فنتستیک فور بود؛ فردی که داخل فیلم رفتار چندان مناسبی با او نشد و اخیرا سم ریمی توضیحاتی را درباره او و حضورش در کنار گروه ایلومیناتی داده است.

توضیحات کارگردان فیلم Doctor Strange 2 درباره مستر فنتستیک

در واقع سال‌ها بود که طرفداران منتظر حضور شخصیت‌های گروه فنتستیک فور در دنیای سینمایی مارول بودند. با این وجود نکته قابل توجه اینجاست که بازیگر مورد علاقه و کسی که همه فکر می‌کردند قرار است تا این نقش را یک روز ایفا کند، جان کرازینسکی (John Krasinsky) بود؛ فردی که در سریال فوق‌العاده جذاب و خاطره‌انگیز The Office هم بازی کرده بود و به گفته هواداران می‌تواند در بهترین حالت نقش مستر فنتستیک را بازی کند. این در حالی است که اخیرا سم ریمی از حضور این بازیگر در فیلم Doctor Strange 2 استفاده کرده و می‌توانید او را به عنوان عضوی از تیم ایلومیناتی ببینید!

با این وجود کارگردان فیلم Doctor Strange 2 اخیرا طی یک مصاحبه توضیح داده که به نظر او، هیچ تعجبی وجود نداشته که کوین فایگی (Kevin Feige) کرازینسکی را برای ایفای این نقش انتخاب کرده است.

واقعا جالب است که کوین فایگی، جان کرازینسکی را به برای ایفای نقش رید ریچاردز (Reed Richards) انتخاب کرده بود. در واقع طرفداران آرزو داشتند که یک روز کرازینسکی این نقش را ایفا کند، و از آنجا که ماجرای مولتی‌ورس در این فیلم جریان دارد، فایگی مانعی را برای انتخاب او نداشت و با این تصمیم موافقت کرد.

در حال حاضر این مورد به صورت رسمی تایید شده که فیلمی از گروه فنتستیک فور در دست ساخت قرار گرفته، اما هنوز مشخص نیست که بازیگران آن چه افرادی خواهند بود. با این وجود، باید بدانید که کارگردان فیلم Doctor Strange 2 هم اشاره کرده بود که رید ریچاردز در این اثر سینمایی فقط یک ورینت است و باید منتظر نسخه اصلی در جهان ۶۱۶ و MCU باشیم.

به هر حال هنوز مشخص نیست که چه کسی نقش این شخصیت را در جهان MCU بازی خواهد کرد، در حالی که شاید بهترین گزینه همین جان کرازینسکی باشد. طی سالیان گذشته، افرای از جمله مایلز تلر (Miles Teller) و یوان گریفید (Ioan Gruffedd) نقش این شخصیت را بازی کرده‌اند و حتی الکس هاید وایت (Alex Hyde-White) هم قصد داشته تا در فیلم کنسل شده Fantastic Four در سال ۱۹۹۴ این کار را انجام دهد.

گفته شده که فیلم جدید Fantastic Four فاز چهارم دنیای سینمایی مارول را جمع‌بندی خواهد کرد و این یعنی قرار است تا جایگزین عنوان بعدی Avnegers باشد. اما نظر شما درباره این شخصیت در دنیای سینمایی مارول چیست؟


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا