رقص جادوگر اعظم دنیای سینمایی مارول در پشت صحنه فیلم دکتر استرنج 2 !

دکتر استرنج و پشت صحنه جنون!

در ویدیو پشت صحنه فیلم دکتر استرنج 2Doctor Strange 2 می‌توانید شاهد لحظات خنده‌داری باشید که بازیگران هنگام ساخت این اثر سینمایی تجربه کرده‌اند؛ از رقصیدن جادوگر اعظم (Sorcerer Supreme) گرفته تا روی هوا چرخیدن اسکارلت ویچ (Scarlet Witch)!

فیلم دکتر استرنج 2 با عنوان Multiverse of Madness یکی از آثاری بود که پس از عنوان Spider-Man: No Way Home طرفداران به شدت منتظر اکران آن بودند تا بالاخره در دنیای لایو اکشن و سینمایی مارول (Marvel Cinematic Universe)، بالاخره شاهد حضور شخصیت‌هایی در جهان موازی باشیم و اتفاقاتی را ببینیم که هیچکس انتظارش را ندارد؛ کاری که البته در فیلم به خوبی هر چه تمام‌تر انجام شد و دیدیم که چطور جمعی از ابرقهرمانان برتر یک جهان دیگر، چطور در عرض چند دقیقه..

به هر حال این فیلم به نسبت اثر قبلی با عنوان Doctor Strange که در سال ۲۰۱۶ پخش شده بود، فروش بیشتری را داشت و در باکس آفیس رکورد پرفروش‌ترین اثر سینمایی بعد از Spider-Man: No Way Home را در دوران پاندمی کرونا دارد.

ساخت این اثر خود دارای چالش‌های بسیاری بوده و کارگردانی آن را سم ریمی (Sam Raimi)، کارگردان سری فیلم‌های معروف مرد عنکبوتی – Spider-Man با بازی توبی مگوایر (Tobey Maguire) انجام داده بود؛ کسی که به گفته خودش علاقه بسیاری به شخصیت دکتر استرنج داشته و این اولین پروژه مارولی یا بهتر است بگوییم ابرقهرمانی بوده که پس از فیلم کنسل شده Spider-Man 4 در سال ۲۰۰۹ داشته است.

با این وجود هنگامی که این اثر سینمایی معرفی شد، اعلام شده بود که قرار است تا اولین اثر ترسناک در دنیای سینمایی مارول باشد و دارای صحنه‌های خاصی از جامپ اسکرها هم بود که بیننده را شوکه می‌کرد. اما اگر پس از دیدن این فیلم حس کردید که سازندگان هم به همان اندازه در کار جدی بوده‌اند و سکانس‌های ترسناک خود آن‌ها را هم شوکه کرده یا نه، بد نیست ویدیو طنز پشت صحنه فیلم دکتر استرنج 2 را با زیرنویس فارسی در بالا تماشا کنید!

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا