1%
  • 0/10

ملاقات با خانواده‌ای جادویی در اولین تریلر Encanto محصول جدید والت دیزنی

این اثر اواخر سال جاری میلادی از راه می‌رسد

ملاقات با خانواده‌ای جادویی در اولین تریلر Encanto محصول جدید والت دیزنی ۰ ۱۹ تیر ۱۴۰۰ تریلر (سینمایی) کپی لینک

استودیو والت دیزنی به وعده خود عمل کرد و ساعاتی قبل اولین تریلر Encanto را در کانال یوتیوب خود قرار داده است.

Encanto یک انیمیشن موزیکال، فانتزی و کمدی است که توسط بخش انیمیشن والت دیزنی ساخته شد. بایرون هاوارد (Byron Howard) و جرد بوش (Jared Bush) که یک زوج هنری بوده و نام Zootopia در پرونده هنری‌شان دیده می‌شود، وظیفه کارگردانی را به دوش کشیده‌اند. از دیگر دست‌اندرکاران می‌توان لین-منوئل میراندا (Lin-Manuel Miranda) را نام برد که به عنوان آهنگساز در تولید مشارکت داشت. او یکی از چهره‌های مشهور و موفق حوزه خود بوده و قبلا Hamilton را ساخته بود. میراندا همچنین در ساخت موسیقی‌های Moana نقش داشته است.

داستان Encanto در نسخه تخیلی کلمبیا جریان داشته و اتفاقات حول محور خانواده مادریگال می‌چرخد که تمامی اعضای آن به جز یک نفر از قدرتی خاص و جادویی برخوردار است. او میرابل نام داشته و مشکلی با چیزی که هست ندارد اما دیگر ساکنان منطقه دیدگاهشان متفاوت است. شخصیت اصلی ماجرا طی اتفاقاتی متوجه می‌شود جادو در خطر بوده و او احتمالا تنها فردی است که می‌تواند نجاتش دهد. بخش انیمیشن والت دیزنی برای جدیدترین اثر خود به سراغ بازیگرانی رفته که اصالتا به آمریکای جنوبی تعلق دارند. از همین رو، نام شاخصی در تیم صداپیشگی دیده نمی‌شود.

بخش انیمیشن والت دیزنی به وعده خود عمل کرد و اولین تریلر Encanto را در فضای مجازی به اشتراک گذاشت. این ویدیو کمتر از ۲ دقیقه زمان داشته و از همان ابتدا سعی می‌کند مخاطب را با دنیای رنگارنگ، زیبا، جادویی و صد البته موزیکال داستان آشنا کند. در ادامه با اعضای مختلف خانواده مادریگال ملاقات می‌کنیم که هر یک قدرت جادویی منحصر به فردی دارد؛ برای مثال، یک فرد قدرت زیادی داشته و می‌تواند اجسام سنگین را به راحتی بلند کند. یا فردی دیگر قادر است خود را به شکل و اندازه هر فردی که بخواهد دربیاورد. تریلر سپس به سراغ میرابل رفته و او را به نمایش می‌گذارد که سعی دارد نشان دهد با عادی بودن هیچ مشکلی ندارد.

همان‌طور که در خلاصه داستان Encanto اشاره شد، جادو در معرض خطر قرار گرفته و ظاهرا میرابل تنها فردی است که می‌تواند جلوی اتفاق شوم را بگیرد. در بخشی از تریلر یک درخت رنگارنگ و جادویی را می‌بینیم که احتمالا سرمنشا قدرت‌های جادویی خانواده مادریگال بوده و شخصیت اصلی داستان باید راهی برای نجاتش بیابد.

در پی همه‌گیری ویروس کرونا و بهم ریختن اوضاع باکس آفیس در سراسر جهان، والت دیزنی موشن پیکچرز تصمیم گرفت آثار جدید خود را به صورت انحصاری در دیزنی پلاس منتشر کند یا آن‌ها را به صورت همزمان در سینماها و سرویس استریم خود در دسترس قرار دهد. دیزنی تاکنون درباره سرنوشت Encanto صحبت نکرده اما از آن‌جایی که فیلم‌های آتی استودیو تنها به سالن‌های نمایش می‌آیند، احتمالا انیمیشن مزبور هم فقط روی پرده نقره‌ای خواهد آمد.

در انتها، لازم به ذکر است Encanto از تاریخ ۳ آذر سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۲۴ نوامبر) منتشر خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments