#مهسا_امینی

آیا دیزنی به شخصیت‌ های فیلم Thunderbolts اشاره کرد؟

گردهم آیی ابرشرورهای MCU

آیا دیزنی به شخصیت‌ های فیلم Thunderbolts اشاره کرد؟ پارسا خلیلی ۱ ۰۷ مرداد ۱۴۰۱ مارول
شخصیت‌ های فیلم Thunderbolts

به لطف پنل بزرگ استودیو مارول در کمیک کان ۲۰۲۲، طرفداران با پروژه‌های زیادی از دو فاز بعدی MCU آشنا شده که یکی از آنها جوخه انتحاری مارول است. بعد از همایش کمیک کان، دیزنی طی یک بیانیه مطبوعاتی به شخصیت ‌های فیلم Thunderbolts اشاره کرد.

کوین فایگی (Kevin Feige)، رئیس استودیو مارول در پنل MCU با رونمایی از لوگوی فیلم Thunderbolts، آن را آخرین پروژه فاز پنجم خطاب کرد که در تابستان سال ۲۰۲۴ در سینماها اکران خواهد شد. جیک شرایر (Jake Schreier) اوایل ماه جولای برای کارگردانی فیلم استخدام شد و اندکی پس از انتشار آن خبر، اریک پیرسون (Eric Pearson) با نوشتن فیلمنامه، مشارکت خود را در این پروژه جدید منحصر به فرد اعلام کرد.

تاندربولتز به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین تیم‌های ابرشرور مارول در کمیک‌ها شناخته می‌شود. تیمی که به نظر می‌رسد پس از وقایع چهار فیلم انتقام جویان، قصد دارد جهتی متفاوت به دنیای سینمایی مارول بدهد. پس از برگزاری پنل مارول، دیزنی در بیانیه مطبوعاتی رسمی، شخصیت ‌های فیلم Thunderbolts را گروهی هیجان انگیز متشکل از قهرمانان جدید توصیف کرد.

در حال حاضر اطلاعات دقیقی از لیست بازیگران فیلم در دست نیست و کوین فایگی هم خیلی درباره‌اش صحبت نکرد. او اظهار داشت که سورپرایزهای بیشتری در راه است که در آینده از آنها رونمایی خواهد شد. با توجه به صحبت‌های فایگی انتظار می‌رود اطلاعات هیجان انگیز بیشتری از شخصیت‌های فیلم Thunderbolts در کنفرانس D23 دیزنی با طرفداران به اشتراک گذاشته شود. اما چه کسی قراره ابرشرورهای دنیای سینمایی مارول را دور هم جمع کند؟ خوشبختانه، فاز چهارم تا حدودی به این سوال پاسخ داده است.

سریال The Falcon and the Winter Soldier ما را با شخصیت والنتینا آلگرا دفونتین آشنا کرد، شخصی که زیرکانه اعتماد جان واکر را جلب کرده و با دادن لباس و نامی جدید، کنترل او را بدست گرفت. این سریال همچنین شخصیت هلموت زیمو را به بازی برگرداند که علیرغم منتقل شدنش به زندان فوق امنیتی RAFT، می‌تواند یکی دیگر از اعضای احتمالی تیم باشد. پس از استخدام جان واکر، والنتینا در صحنه پس از تیتراژ Black Widow به سراغ سرباز بعدی خود یعنی یلنا بلوا رفت و ماموریتی جدید به او داد که شامل کشتن کلینت بارتون و گرفتن انتقام خواهرش می‌شد. ناگفته نماند که تسک مستر هم می‌تواند عضو احتمالی بعدی تیم باشد، زیرا سرنوشت او پیرو وقایع فیلم بلک ویدو در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

شانگ چی و افسانه ده حلقه نیز دو عضو بالقوه مهم دیگر را به لطف باشگاه مبارزه ماکائو شیالینگ به ارمغان آورد، یکی از آنها خود شیالینگ است که اکنون که کل سازمان ده حلقه را اداره می کند. در آن باشگاه مبارزه همچنین شاهد بازگشت آبامینیشن تیم راث (Tim Roth) بودیم که قراره در سریال She-Hulk: Attorney at Law نقش پررنگی را ایفا کند. به احتمال زیاد شیالینگ و آبامینیشن نیز از دیگر اعضای گروه Thunderbolts خواهند بود.

طبق صحبت‌های فایگی، اعضای گروه Thunderbolts به‌عنوان ابرقهرمان در MCU دیده می‌شوند، اگرچه آنها بیشتر نقش آنتاگونیست و ابرشرور را در کمیک‌ها ایفا می‌کنند. اعضای این گروه از قهرمانان بازخرید شده تا ضدقهرمانان مشکوک متغیر است، به این معنی که دلیل آنها برای تشکیل تیم چیزی است که طرفداران را سرپا نگه می‌دارد. حداقل مارول به لطف شخصیت تاندربولت راس با بازی ویلیام هرت (William Hurt) فقید، توانست اولین قدم را در راستای به تصویر کشیدن این گروه محبوب بردارد.

فیلم موردانتظار Thunderbolts با اکران در تاریخ ۲۶ جولای سال ۲۰۲۴ (۵ مرداد سال ۱۴۰۳) به فاز پنجم دنیای سینمایی مارول پایان خواهد داد.

نظر شما در این رابطه چیست؟ دوست دارید چه شخصیت‌هایی را در این فیلم ببینید؟ نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید. 


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا