#مهسا_امینی

با خرید ایکس‌باکس گیم پس آلتیمیت، اشتراک دیزنی پلاس هدیه بگیرید!

با یک تیر، دو نشان بزنید

خرید اشتراک ایکس‌باکس گیم پس آلتیمیت

به لطف همکاری‌ای که میان ایکس‌باکس و والت دیزنی آغاز شده، با خرید اشتراک ایکس‌باکس گیم پس آلتیمیت یک اشتراک دیزنی پلاس هدیه می‌گیرید.

پس از اینکه ایکس‌باکس گیم به عنوان یک سرویس اشتراکی بازی‌های ویدیویی راه‌اندازی شد، مایکروسافت تمام تلاش خود را به کار گرفت تا آن را به سرویسی جامع تبدیل کند. در همین راستا، با شرکت‌های مختلفی از جمله سگا و توکی گیمز (2K Games) وارد همکاری شد و به واسطه‌ی کمکشان، اشتراک ایکس‌باکس گیم پس آلتیمیت را ایجاد کرد تا طیف وسیع‌تری از نیازهای کاربران با خرید فقط یک اشتراک برطرف شود. ردموندی‌ها طی ماه‌های گذشته نه تنها مشغول کار روی محتواهای جدید برای سرویس اشتراکی‌شان بوده‌اند، بلکه سعی داشتند همکاری تازه‌ای را با والت دیزنی آغاز کنند.

به لطف همکاری‌ای که اخیرا میان ایکس‌باکس و والت دیزنی صورت گرفته، با خرید اشتراک ایکس‌باکس گیم پس آلتیمیت یک اشتراک دیزنی پلاس هدیه می‌گیرید. طبق توضیحاتی که در وب سایت رسمی ایکس‌باکس ارائه شده، مشترکان ایکس‌باکس گیم پس آلتیمیت باید از طریق کنسول، رایانه‌ی شخصی یا نرم افزار مخصوص سرویس روی اندروید و iOS به بخش Perks Gallery مراجعه کرده و از آنجا مزیت استفاده از دیزنی پلاس را دریافت کنند. با انجام اینکار، مستقیما به وب سایت رسمی دیزنی پلاس ارجاع داده می‌شوند تا اشتراک روی اکانتشان فعال شود. مزیتی که در نظر گرفته شده، ۳۰ روز اعتبار داشته و تا ۱۲ بهمن (مصادف با یک ژانویه‌ی سال ۲۰۲۱ میلادی) قابل‌فعالسازی است.

نرم افزار اختصاصی دیزنی پلاس روی ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری اس و ایکس‌باکس سری ایکس در دسترس قرار داشته و افرادی که رایانه‌های شخصی را ترجیح می‌دهند، قادر خواهند بود از طریق مرورگر به تماشای محتوای مورد نظر بنشینند. اگر با دیزنی پلاس آشنایی ندارید، باید بگوییم یک سرویس استریم اشتراکی مانند ایکس‌باکس گیم است، با این تفاوت که فیلم و سریال در اختیار مشترکان خود قرار می‌‎دهد. از محصولاتی که به واسطه‌ی سرویس استریم دیزنی در دسترس هستند می‌توان تمامی آثار جنگ ستارگان، تمامی آثار ابرقهرمانی مارول و انیمیشن‌های پیکسار را نام برد. در ضمن، اگر از علاقه‌مندان به آثار علمی تخیلی و وسترن هستید، می‌توانید فصل دوم The Mandalorian را تماشا کنید که اخیرا پخش آن آغاز شده است.

مایکروسافت در بخش پایانی بیانیه‌ای که به اشتراک گذاشت، اعلام کرد در حال حاضر میلیون‌ها کاربر از ۴۱ کشور جهان از ایکس‌باکس گیم پس استفاده می‌کنند. این شرکت در ادامه‌ی متن از تمامی افرادی که به واسطه‌ی بازخوردهای خود، ردموندی‌ها را در افزایش ارزش سرویس اشتراکی‌شان کمک می‌کنند قدردانی کرد. آن‌ها ضمن ابراز امیدواری برای لذت بردن از تماشای آثار والت دیزنی، تاکید کردند منتظر اخبار بیشتری بمانید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا