رئیس دیزنی پلاس، شرکت را به مقصد TikTok ترک کرد

کوین مایر حال ریاست TikTok را برعهده دارد

رئیس دیزنی پلاس، شرکت را به مقصد TikTok ترک کرد

به نظر می‌رسد کوین مایر (Kevin Mayer)، رئیس دیزنی پلاس، این شرکت را به مقصد TikTok ترک کرده است.

با پیشرفت روز افزون دیزنی پلاس، تغییراتی در رده‌های بالاتر مدیریتی به وجود آمده است؛ مدیر دیزنی پلاس، کوین مایر، که در راه‌اندازی و رشد این سرویس نقشی اساسی داشته، سمت تازه‌ای در TikTok پیدا کرده است و پست کنونی خود را ترک می‌کند.

جالب اینجاست که THR می‌گوید، این جابه‌جایی سه ماه پس از آنکه مایر تقریبا از سمت مدیر عامل دیزنی کنار گذاشته شد، انجام می‌شود. در تاریخ ۲۵ فوریه بود که مدیر عامل سابق دیزنی، باب ایگر (Bob Iger)، اعلام کرد که از این سمت کناره گیری می‌کند و باب چاپک (Bob Chapek) را که رهبری بخش پارک‌ها، تجربیات و محصولات دیزنی را بر عهده داشت، به عنوان جانشین خود معرفی کرد. طبق گفته THR، مایر از نامزدهای احتمالی این سمت محسوب می‌شد.

حال، به‌نظر می‌رسد مایر مدیرعاملی TikTok را برعهده خواهد گرفت که زیرمجوعه‌های شرکت ByteDance به شمار می‌آید. ییمینگ ژانگ (Yiming Zhang)، مدیرعامل کنونی این شرکت چینی در این باره توضیح می‌دهد:

به عنوان یکی از موفق‌ترین مدیران حوزه سرگرمی در جهان، کوین به طرز باورنکردنی، پتانسیل بالایی برای ارتقا سبد محصولات ByteDance به سطح بالاتر را دارد. من مشتاقانه منتظر هستم که از نزدیک با کوین در مورد توسعه جهانی ما و قدم‌های بعدی شرکت همکاری کنم.

در آخر، ربکا کمپبل (Rebecca Campbell)، جایگزین مایر در دیزنی خواهد بود؛ مدیریت دیزی‌لند آخرین سمت او در شرکت محسوب می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا