1%
  • 0/10

دیسکورد حدود ۱۷۰ نفر از کارمندهای خود را اخراج می‌‎کند

موج تعدیل‌ها به دیسکورد رسید

دیسکورد حدود ۱۷۰ نفر از کارمندهای خود را اخراج می‌‎کند ۰ ۲۴ دی ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
اخراج دیسکورد

بر اساس بیانیه اخیر دیسکورد (Discord)، این شرکت نزدیک به ۱۷ درصد از کارمندهای خود را اخراج می‌کند.

چند وقتی است که شماری از شرکت‌های بزرگ بازی‌سازی بنا به دلایلی تعدادی از اعضای خود را اخراج می‌کنند. در همین راستا، گویا این روند در سال ۲۰۲۴ میلادی نیز ادامه داشته و این بار شرکت دیسکورد قصد دارد حدود ۱۷ درصد از نیروی کار خود را بنا به دلایل متعدد اخراج کند.

جیسون سیترون، مدیرعامل دیسکورد به تازگی در پیامی اعلام کرد که این شرکت برای تداوم کسب و کار و ارائه خدمات بهتر به کاربرها، ناچار است حدود ۱۷ درصد از اعضای خود را تعدیل کند. از این رو، نزدیک به ۱۷۰ نفر از اعضای دیسکورد برای همیشه از این شرکت خداحافظی می‌کنند.

جیسون سیترون در این زمینه توضیح می‌دهد:

امروز یک تصمیم سخت برای کاهش ۱۷ درصد از نیروی کار دیسکورد اتخاذ می‌کنیم. این بدین معناست که ما با ۱۷۰ نفر از همکارهای با استعداد خود خداحافظی می‌کنیم. این تصمیم را به سادگی نگرفتیم، اما برای ارائه خدمات بهتر به کاربرها و تداوم کسب و کار در بلندمدت ناچار به انجام هستیم.

این موج دوم اخراج‌های Discord در شش ماه گذشته به شمار می‌رود. اگر خاطرتان باشد، این شرکت در ماه آگوست سال قبل نیز نزدیک به ۴ درصد از کارمندهای خود را اخراج کرد. ناگفته نماند افرادی که شرکت را ترک می‌کنند، پنج ماه حقوق و مزایا به همراه سهام و خدمات جابجایی دریافت خواهند کرد.

در میان این گفته‌ها، بهتر است بدانید که شبکه توییچ نیز در روزهای گذشته از اخراج حدود ۳۵ درصد از کارمندهای خود خبر داد. به دنبال این تعدیل، نزدیک به ۵۰۰ نفر از توییچ جدا می‌شوند. این سومین دور تعدیل نیرو در شرکت بوده که مجموع کارمندهای آسیب‌دیده در عرض یک ساله اخیر را به هزار نفر می‌رساند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments