1%
  • 0/10

منتظر نمایش تبلیغات در دیسکورد باشید

پای قول خود نماند!

منتظر نمایش تبلیغات در دیسکورد باشید ۰ ۱۴ فروردین ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
تبلیغات در دیسکورد

شواهد امر گویای این موضوع است که شبکه دیسکورد به‌زودی تبلیغات پولی و مختلفی را به کاربرها نشان می‌دهد.

دیسکورد از جمله پلتفرم‌های محبوب در میان بازیکن‌ها به شمار می‌رود که حدود ۸ سال از فعالیت آن می‌گذرد؛ پلتفرمی با جامعه چند صد میلیون نفری که به لطف آن می‌توانید در حین تجربه بازی‌های آنلاین به صورت متنی، صوتی و تصویری با دوستان و سایر بازیکن‌ها در تعامل باشید.

این شبکه اخیرا از یک ویژگی جدید به نام Sponsored Quests پرده برداشت که به نوعی یک روش جدید برای نمایش تبلیغات به کاربرها است. به گفته مدیران پلتفرم، این قابلیت قرار است طی روزهای آینده به طور رسمی راه‌اندازی شود و بدین ترتیب، از این پس شاهد نمایش تبلیغات هدفمند در دیسکورد خواهیم بود.

بر اساس بیانیه دیسکورد، کاربرها به واسطه این ویژگی می‌توانند با استریم بازی‌های تبلیغ شده و همچنین انجام ماموریت‌هایی که تبلیغ‌کننده مشخص می‌کند، جوایز در داخل بازی‌ها دریافت کنند. البته، این استریم بدون مخاطب فایده‌ای ندارد و باید استریمر در حین استریم حداقل یک نفر تماشاگر داشته باشد.

در همین راستا، خبرگزاری معروف وال استریت ژورنال در تازه‌ترین گزارش خود اعلام کرده که به عنوان بخشی از رویکرد جدید شبکه دیسکورد، این پلتفرم به‌زودی در قسمت گوشه و سمت چپ پایین تصویر به نمایش تبلیغات پولی خواهد پرداخت. آن‌طور که به نظر می‌رسد، این امر در راستای افزایش درآمد Discord صورت می‌گیرد.

بهتر است بدانید که دیسکورد پیش‌تر اعلام کرده بود که برخلاف سایر شبکه‌‎های اجتماعی، تمایلی به نمایش تبلیغات در پلتفرم خود ندارد. با این حال، گزارش وال استریت ژورنال نشان می‌دهد که این کمپانی به دنبال استخدام حداقل ۱۰ نفر برای واحد فروش و تبلیغات است تا به‌زودی با جذب تبلیغات، درآمد خود را افزایش دهد.

ناگفته نماند که دیسکورد هنوز واکنشی از خود در قبال نمایش تبلیغات پولی نشان نداده و این ادعا در حد یک شایعه به حساب می‌آید. در پایان، دیدگاه شما در رابطه با این سیاست جدید دیسکورد چیست؟
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments