آیا نیل دراکمن ساخت بازی The Last of Us 3 را تایید کرد؟

پست ظاهراً معنادار آقای کارگردان

ساخت بازی The Last of Us 3

نیل دراکمن، بازیساز آمریکایی، اخیراً پستی را در شبکه اجتماعی ایکس به اشتراک گذاشته که ظاهراً به ساخت بازی The Last of Us 3 اشاره دارد.

ناتی داگ یک استودیوی آمریکایی بوده که در زمینه بازیسازی فعالیت داشته و زیرمجموعه بخش سرگرمی‌های تعاملی سونی به شمار می‌رود. سه سال از انتشار محصول جدیدشان می‌گذرد و در طول این مدت هیچ گونه صحبتی را از پروژه تازه‌شان به میان نیاورده‌اند. تنها نیل دراکمن (Neil Druckmann) که یکی از اعضای مهم و تاثیرگذار استودیو محسوب می‌شود، صریحاً اعلام کرد روی پروژه‌ای مخفی کار می‌کند؛ پروژه‌ای که به عقیده بعضی‌ها قسمت جدید آخرین ما (The Last of Us) است.

نیل دراکمن اخیراً پستی را در شبکه اجتماعی ایکس (توییتر سابق) منتشر کرده که از دیدگاه برخی باید آن را تایید ساخت بازی The Last of Us 3 در نظر گرفت. او در پست به گوستاوو سانتائولایا (Gustavo Santaolalla) بابت بردن جایزه گرمی تبریک گرفته و به همکاری‌های بیشتر ابراز امیدواری می‌کند. همکاری‌های مزبور می‌تواند روی هر پروژه‌ای رخ دهد اما دو نکته مهم وجود دارد: نکته اول اینکه دراکمن یک گیف متعلق به شخصیت جول را ضمیمه پست کرده است؛ نکته دوم هم اینکه سانتائولایا تنها برای ساخت موسیقی متن سری The Last of Us با ناتی داگ همکاری کرده بود.

با توجه به پایان بندی The Last of Us 2، ساخت بازی The Last of Us 3 به هیچ وجه دور از ذهن نیست. با این حال، گزینه‌های محتمل دیگری هم وجود دارد که نباید به سادگی از کنارشان گذشت. یکی از گزینه‌ها، فصل دوم سریال آخرین ما بوده که در دست ساخت قرار دارد و موسیقی متن فصل اولش را گوستاوو سانتائولایا ساخته بود. گزینه بعدی، بازی چندنفره The Last of Us است که آن هم مراحل توسعه را پشت سر می‌گذارد.

نظر شما در این باره چیست: آیا نیل دراکمن از انتشار پست اخیر خود هدف خاصی داشت یا تنها یک پیام تبریک ساده بود؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا