هیو جکمن عنوان فیلم ددپول 3 را لو داد؟

حماسه ولورین و ددپول!

به نظر می‌رسد که هیو جکمن (Hugh Jackman)، بازیگر نقش ولورین به تازگی عنوان فیلم ددپول 3 را برای طرفداران لو داده است.

در سپتامبر ۲۰۲۲، رایان رینولدز (Ryan Reynolds) بازیگر شخصیت ددپول یکی از بزرگ‌ترین و جذاب‌ةرین خبرهای مربوط به صنعت سرگرمی سال را عنوان کرد، زمانی که او به طور اتفاقی بازگشت هیو جکمن در نقش ولورین را برای حضور در فیلم Deadpool 3 که توسط استودیوی مارول ساخته خواهد شد را تایید کرد. اما آن ویدیو تنها آغاز ماجرا بود. در هفته‌ها و ماه‌های پس از افشای اینترنتی این خبر، این دو بازیگر توسط ویدئو‌ها و رسانه‌های اجتماعی مختلف، همراه با لحنی طنزآمیز، طرفداران را برای این رویداد بزرگ آماده کردند. اکنون، ویدیوی جدیدی از هیو جکمن منتشر شده که طرفداران فکر می‌کنند او در آن به عنوان فیلم ددپول 3 اشاره کرده است.

عنوان فیلم ددپول 3 افشا شد

در ویدئویی که هیو جکمن منتشر کرده است، ستاره ولورین به این اشاره کرد که در سال پیش‌رو او باید به ظبط فیلم ددپول و ولورین بپردازد. از آنجایی که او به جای Deadpool 3 از این فیلم با عنوان Wolverine and Deadpool نام برده است، ممکن است که عنوان رسمی این اثر همین نام باشد. رایان رینولدز نیز بازیگر نقش ددپول سپس در مورد این ویدیو عنوان کرد که همچنین ولورین و ددپول! نظر رینولدز نه تنها از جملات جکمن حمایت می‌کند، بلکه ممکن است این بازیگر به این موضوع اشاره داشته باشد که عنوان قسمت سوم در واقع Deadpool و Wolverine است و نام او در ابتدا عنوان می‌شود. نه تنها ممکن است که Deadpool and Wolverine یا Wolverine and Deadpool عنوان واقعی باشد، بلکه به نظر می رسد که این حرکت از پیش برنامه‌ریزی شده است.

رایان رینولدز به دلیل بازاریابی جالب فیلم‌ها و پروژه‌های خود از جمله آثار Deadpool و Deadpool 2 به خوبی شناخته شده است. در حالی که Deadpool 3 این بار زیر پرچم استودیوی مارول قرار دارد، به نظر می‌رسد استودیو به رینولدز اجازه داده تا هر طور که می‌‌خواهد کار‌های تبلیغاتی خود را انجام دهد. ویدیوی جدید از جکمن به نظر می‌رسد با مجموعه‌ای از افشاگری‌های طنز این دو همخوانی دارد، به‌ویژه که او به ترانه‌ای از فیلم Spirited رینولدز اشاره داشت که نامزد جایزه اسکار شده است.

همه نشانه‌ها حاکی از این است که این افشاگری بخشی از برنامه خود استودیو مارول است، و تعجب‌آور نیست که استودیو مارول رسما نام Wolverine and Deadpool یا Deadpool and Wolverine را در آینده نزدیک تایید کند. فیلم Deadpool 3 در تاریخ هشتم نوامبر سال ۲۰۲۴ در سینما‌های سراسر جهان اکران می‌شود. 

3.3 9 آراء
امتیاز مطلب

guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا