1%
  • 0/10

آیا بازی دیابلو 2 ریمیک در مراحل بازسازی و توسعه قرار دارد؟

خبر شگفت‌انگیز بلومبرگ از بازی Diablo 2 Remake

آیا بازی دیابلو 2 ریمیک در مراحل بازسازی و توسعه قرار دارد؟ ۰ ۰۴ بهمن ۱۳۹۹ اخبار بازی کپی لینک
بازی دیابلو 2 ریمیک

به گزارش بلومبرگ، شرکت بلیزارد (Blizzard) مسئولیت بازسازی نسخه‌ی دوم سری بازی‌های دیابلو را به استودیوی بازی‌سازی Vicarious Vision سپرده است. آیا بازی دیابلو 2 ریمیک به طور جدی در حال توسعه است؟

شرکت اکتیویژن امروز به صورت رسمی اعلام کرد که استودیوی بازی‌سازی Vicarious Vision سازنده‌ی دو اثر موفق Tony Hawk’s Pro Skater قرار است با همکاری بلیزارد روی پروژه‌های جدید و گسترده‌تری کار کنند با این اشاره که یکی از پروژه‌های در حال ساخت، بازی Diablo 2 Remake است که در دست باز‌سازی قرار دارد.

سری بازی‌های دیابلو طرفداران بسیار زیادی را در سراسر جهان به خود اختصاص داده‌اند، از این‌رو ساخت یک بازسازی هیجان‌انگیز از یکی از بهترین نسخه‌های این فرنچایز می‌تواند تا حدی تشنگی طرفداران را برطرف کند. تیم‌های توسعه‌دهنده در استودیوی بلیزارد به چند بخش مختلف تقسیم‌بندی شده‌اند، قبل از منتشر شدن این خبر تیم Blizzard 1 مشغول توسعه‌ی دیابلو 2 ریمیک بوده اما به دلیل شکست ریمستر بازی وارکرفت 3 این تیم منحل شده است و در حال‌حاضر استودیوی بازی‌سازی Vicarious Vision مسئولیت ریمیک این نسخه را بر عهده گرفته است.

اطلاعات چندانی از این بازی در دسترس نیست اما در روزهای آتی باید منتظر اخبار و همکاری‌های بیشتری بین Vicarious Vision و اکتیویژن بلیزارد باشیم. برای مطالعه‌ی اخبار، تاریخ عرضه و اطلاعات جدید از بازی دیابلو 2 ریمیک همراه رسانه سرگرمی باشید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments