تماشا کنید: تاریخ انتشار فصل نهم دکستر اعلام شده است

اولین ملاقات با آنتاگونیست جدید

شبکه آمریکایی شوتایم نه تنها تاریخ انتشار فصل نهم دکستر را اعلام کرده، بلکه از نام کاملش پرده برداشته است.

سریال Dexter درباره فردی به نام دکستر مورگان است که به عنوان کارشناس خون در بخش جنایی پلیس مشغول به کار است. او طی اتفاقاتی تصمیم می‌گیرد شخصا دست به کار شده و عدالت را در قبال افرادی اجرا کند که به نحوی موفق شده‌اند از چنگال قانون فرار کنند. محصول شبکه شوتایم شروع بسیار خوبی داشت و طرفداران زیادی پیدا کرد؛ طرفدارانی که برای تماشای ماجراجویی‌های پروتاگونیست لحظه‌شماری می‌کردند. مانند هر محصول دیگری، دکستر به انتهای مسیر رسید اما پایان‌بندی سریال چیزی نبود که منتقدان و طرفداران انتظارش را می‌کشیدند. جمع‌بندی داستان به قدری افتضاح بود که در لیست «بدترین‌های تاریخ تلویزیون» قرار گرفت.

پاییز سال گذشته بود که درخواست‌های پرتعداد طرفداران نتیجه داد و شوتایم اعلام کرد فصل نهم دکستر ساخته شده تا طرفداران شاهد یک پایان‌بندی دیگر باشند. مایکل سی. هال (Michael C. Hall) بازگشته و بار دیگر به عنوان شخصیت اصلی داستان جلوی دوربین رفته است. کلاید فیلیپس (Clyde Phillips) هم که شورانر فصل‌های پیشین بود، به تیم تولید پیوست تا وظیفه مشابهی را به دوش بکشد. از دیگر نام‌های قدیمی که در تولید فصل جدید نقش داشته‌اند می‌توان جان لیسگو (John Lithgow) را نام برد. او آرتور میچل را به تصویر کشیده که یک قاتل سریالی بود.

پس از اتمام پنل کامیک کان ۲۰۲۱، شوتایم تریلری را در فضای مجازی به اشتراک گذاشته و به واسطه آن، تاریخ انتشار فصل نهم دکستر و نام کاملش را اعلام کرده است. بر این اساس، پخش قسمت‌های جدید از تاریخ ۱۶ آبان سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۷ نوامبر) آغاز خواهد شد. سازندگان همچنین نام New Blood را برای فصل پیش رو انتخاب کرده‌اند.

تریلری که شبکه شوتایم به اشتراک گذاشته، زندگی جدید دکستر مورگان را به نمایش می‎‌گذارد. او به ایالت اورگن آمریکا رفته و هم اکنون به عنوان دستیار فروش در مغازه‌ای به نام Fred’s Fish & Game کار می‌کند. اگرچه چند سال می‌گذرد، پروتاگونیست هنوز نتوانسته با شرایط جدید به صورت کامل وقف پیدا کرده و کوچکترین چیزی او را یاد ماهیت واقعی و صد البته تمایلش برای استفاده از خشونت و ریختن خون سوق می‌دهد. از دیگر نکات قابل‌توجه تریلر می‌توان به رونمایی از آنتاگونیست اشاره کرد.

شخصیت منفی فصل نهم دکستر، کرت کالدول نام داشته و نقش‌آفرینی‌اش به کلنسی براون (Clancy Brown) سپرده شده است. کرت را می‌توان در یکی از نماهای تریلر مشاهده کرد که کنار پروتاگونیست ایستاده و به صحنه جرم نگاه می‌کند. در ضمن، معشوقه جدید پروتاگونیست هم در ویدیو دیده می‌شود. او آنجلا بیشاپ بوده و توسط جولیا جونز (Julia Jones) به تصویر کشیده می‌شود.

در انتها، لازم به ذکر است فصل پایانی دکستر ۱۰ قسمت را در خود جای داده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا