#مهسا_امینی

عرضه بسته الحاقی Beyond Light بازی Destiny 2 عقب افتاد

تاخیر دو ماهه!

بسته الحاقی Beyond Light بازی Destiny 2

با استناد بر تازه‌ترین بیانیه‌ی استودیوی نامدار بانجی (Bungie)، انتشار بسته الحاقی Beyond Light بازی Destiny 2 به خاطر مشکلات ناشی از فراگیری ویروس کرونا، از اوایل مهر به بیستم آبان ماه سال جاری موکول شده است.

پس از جدایی بانجی از شرکت سرشناس اکتیویژن (Activision)، این استودیو تصمیم گرفت تا به جای ساخت نسخه‌ی سوم مجموعه‌ی دستینی، به پشتیبانی نسبتا طولانی مدت از بازی Destiny 2 ادامه دهد و با ساخت محتوای جدید و عرضه‌ی بسته‌های الحاقی گوناگون، همواره تجربه‌ی متنوع و جدیدی را برای بازیکنان رقم بزند. در همین راستا، اواخر خرداد ماه امسال بود که تیم سازنده با برگزاری رویداد دیجیتالی و انتشار یک تیزر کوتاه، ضمن ارائه‌ی اطلاعات بیشتر از آینده‌ی بازی، از محتوای جدید آن نیز پرده برداشت که بر اساس آن، گویا در سال‌های آتی میزبان سه بسته الحاقی بزرگ برای این عنوان خواهیم بود.

طبق این مراسم، اولین بسته الحاقی بزرگ بازی، Beyond Light نام دارد که استودیوی بانجی پیش‌تر از انتشار آن در روز یکم مهر ماه سال جاری (مصادف با ۲۲ سپتامبر سال ۲۰۲۰ میلادی) برای هر چهار پلتفرم ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4، گوگل استادیا و رایانه‌های شخصی خبر داده بود. حال بر اساس تازه‌ترین خبرها، به نظر می‌رسد تیم سازنده به خاطر گسترش ویروس کرونا، افزایش روز افزون شمار مبتلایان و بازگشت برخی از محدودیت‌ها، چند وقتی است که با مشکلات گوناگونی دست و پنجه نرم می‌کنند و به دنبال این اتفاق، روند ساخت و توسعه‌ی این محتوای گسترش‌دهنده تا حدودی مختل شده است. از این رو، ساعاتی پیش استودیوی بانجی طی پیامی رسما اعلام کرد که عرضه‌ی بسته الحاقی Beyond Light بازی Destiny 2 چیزی در حدود دو ماه عقب افتاده و بازیکنان هر چهار پلتفرم مذکور از روز بیستم آبان ماه سال جاری (مصادف با ۱۰ نوامبر) می‌توانند به تجربه‌ی آن بپردازند.

استودیوی بانجی در این خصوص توضیح می‌دهد:

چند ماهی است که چالش بزرگی پیش‌روی ما بوده و با توجه به تداوم شیوع ویروس کرونا، این موضوع همچنان ادامه خواهد داشت. ما در طول این مدت یاد گرفتیم که با روش کاملا جدید، از راه دور، با همکاری یکدیگر به فعالیت‌های خود ادامه دهیم. علی‌رغم تمامی موانع و مشکلاتی که به وجود آمده، ما هنوز هم به همان سطح كیفیتی كه طرفداران ما انتظار دارند، متعهد هستیم.

ما داستان بسیار قدرتمند و عمیقی را روایت می‌کنیم و ویژگی‌های جدید و باورنکردنی در نظر گرفتیم که برای تجربه‌ی بازیکنان واقعا هیجان زده هستیم. طبق روال همیشه، هدف ما این است که جالب‌ترین و سرگرم‌کننده‌ترین بسته الحاقی را تقدیم جامعه‌ی کاربران خود کنیم. برای این منظور، ما تمام تلاش خود را به کار گرفتیم تا بهترین محتوا را برای بازی خلق کنیم که به ناچار، تاریخ انتشار آن را کمی عقب انداخته‌ایم.

حال که انتشار محتوای Beyond Light بازی Destiny 2 نزدیک به دو ماه عقب افتاده، استودیوی بانجی در انتهای این بیانیه رسما اعلام کرد که طی هفته‌های آینده اطلاعات بیشتری در خصوص این بسته الحاقی به اشتراک خواهد گذاشت.

لازم به ذکر است که در حال حاضر بازی دستینی 2 برای چهار پلتفرم ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4، گوگل استادیا و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. به علاوه، انتشار این عنوان برای دو کنسول ایکس‌باکس سری ایکس و پلی‌استیشن 5 به صورت رسمی تایید شده و کاربران نسخه‌ی نسل هشتم بازی با دریافت یک به‌روزرسانی کاملا رایگان، در آینده قادر خواهند بود که بازی خود را به نسل بعدی ارتقا دهند. در پی این موضوع، بسته الحاقی Beyond Light نیز در زمان ورود کنسول‌های جدید مایکروسافت و سونی، در اختیار بازیکنان نسل نهم قرار خواهد گرفت.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا