1%
  • 0/10

بازه انتشار فصل چهارم انیمه شیطان کش مشخص شد

فصل چهارم Demon Slayer در راه است!

بازه انتشار فصل چهارم انیمه شیطان کش مشخص شد ۱ ۲۶ آذر ۱۴۰۲ اخبار انیمه کپی لینک
بازه انتشار فصل چهارم انیمه شیطان کش

به تازگی بازه انتشار فصل چهارم انیمه شیطان کش مشخص شده است. این فصل آرک Hashira Training را پوشش خواهد داد و در سال ۲۰۲۴ شاهد پخش آن خواهیم بود.

استودیوی یوفوتیبل (Ufotable)، سازنده سریال انیمه‌ای Demon Slayer از حساب کاربری آن در شبکه اجتماعی ایکس بازه انتشار فصل چهارم انیمه شیطان کش را رسما مشخص کرده است. فصل چهارم این مجموعه انیمه‌ای محبوب و پرطرفدار در بهار سال ۲۰۲۴ با پخش یک قسمت یک ساعته آغاز خواهد شد، مانند دو فصل گذشته که آن‌ها نیز قسمت اولشان یک ساعت زمان داشت. هنوز تاریخ دقیق پخش فصل چهارم انیمه Demon Slayer مشخص نشده است.

فصل چهارم انیمه شیطان کش قرار است آرک کوتاه، اما جذاب Hashira Training را پوشش دهد، آرکی که از آن به عنوان یکی از بهترین آرک‌های کل مجموعه Demon Slayer یاد می‌شود. آرک Hashira Training از تنها هشت چپتر تشکیل شده است، این در حالی است که هر فصل از انیمه Demon Slayer که از یازده یا دوازده قسمت تشکیل شده است، ۲۷ چپتر از مانگا را پوشش می‌دهد، بنابراین در بهترین حالت می‌توان انتظار داشت که فصل چهارم انیمه شیطان کش نهایتا شامل پنج قسمت شود که این موضوع آن را به یک فصل بسیار کوتاه تبدیل می‌کند. با این حال طرفداران می‌توانند انتظار پنج قسمت بسیار جذاب و هیجان‌انگیز را داشته باشند که می‌توانند به ماندگارترین قسمت‌های این سریال انیمه‌ای تبدیل شوند.

سریال انیمه‌ای Demon Slayer توسط استودیوی یوفوتیبل ساخته شده است که به خاطر ساخت انیمه‌های Fate/Zero و Fate/stay شناخته می‌شود. این استودیو علاوه بر فصل چهارم شیطان کش روی اقتباس انیمه‌ای Genshin Impact بر اساس یک بازی ویدئویی پرطرفدار با همین نام کار می‌کند. انیمه Demon Slayer توسط هاروئو سوتوزاکی (Haruo Sotozaki) کارگردانی و توسط هیکارو کونودو (Haikaru Konodo) تهیه‌کنندگی شده است. با توجه به موفقیت چشمگیر این مجموعه تلویزیونی، انتظار می‌رود پس از پایان پخش فصل چهارم شاهد تمدید شدن آن برای فصل‌های بیشتری باشیم.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments