آیا تاریخ انتشار Deathloop لو رفته است؟

استودیوی آرکین باید تایید کند

آیا تاریخ انتشار Deathloop لو رفته است؟ مهسا سپاهی ۰ ۲۲ آبان ۱۳۹۹ اخبار بازی
تاریخ انتشار Deathloop

به‌نظر می‌رسد تاریخ انتشار بازی مورد انتظار Deathloop در PlayStation Store نیوزیلند دیده شده است.

بازی Deathloop انحصاری پلی‌استیشن 5 به حساب می‌آید و در مراسم رونمایی از این کنسول، درمورد آن اطلاعاتی منتشر شد. Deathloop یک بازی چندنفره است که داستان آن حول دو شخصیت Colt و Julianna جریان دارد. این بازی اکشن اول شخص درباره‌ی قاتلی به نام کلت است که در جزیره‌ی بلک‌ریف به هوش می‌آید. او طی اتفاقاتی متوجه می‌شود در یک حلقه‌ی زمانی گرفتار شده و تاریخی که در آن قرار دارد بدون هیچ توقفی در حال تکرار شدن است. او هر بار که بمیرد، باید چرخه را از نو آغاز کند. هدف جولیانا این است که کولت را شکار کند تا نگذارد از این چرخه خارج شود.  بعد از انتشار کنسول پلی‌استیشن 5، این بازی جذاب برای رایانه‌های شخصی هم عرضه می‌شود.

طبق اطلاعات منتشر شده، تاریخ انتشار بازی مورد انتظار Deathloop احتمالا لو رفته است. در واقع، تاریخ عرضه‌ی این عنوان در فروشگاه پلی‌استیشن نیوزیلند دیده شده و طبق آن، در تاریخ ۲۰ مه سال ۲۰۲۱ میلادی (مصادف با ۳۰ اردیبهشت سال آینده) برای پلتفرم مقصد منتشر می‌شود.

تاریخ اعلام شده می‌تواند برای چشم‌انتظاران این بازی اکشن اول شخص کمی ناامیدکننده باشد. البته از آن‌جایی که این تاریخ به صورت رسمی توسط توسعه‌دهندگان و شرکت ناشر اعلام نشده، عده‌ای امیدوار هستند اشتباهی در فروشگاه پلی‌استیشن رخ داده باشد. با این‌ وجود، احتمالا تاریخ ذکر شده درست است.

بازی مورد انتظار Deathloop گیم‌پلی ‌هیجان‌انگیزی داشته که شامل مخفی‌کاری، استفاده از حرکات پارکور برای جابجایی در محیط و کشتن دشمنان می‌شود. این عنوان جذاب توسط استودیوی بازی‌سازی آرکین (Arkane Studios) توسعه یافته است. استودیوی آرکین تولید بازی‌های موفقی از جمله Prey، سری محبوب Dishonored و Arx Fatalis را در کارنامه‌ی خود دارد.

طبق اطلاعات منتشر شده، عنوان Deathloop به زودی برای پلی‌استیشن 5 و رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا