انتشار Deathloop با تاخیری چند ماهه روبرو شده است

این بازی حالا در سپتامبر عرضه می‌شود

انتشار Deathloop با تاخیری چند ماهه روبرو شده است سورنا رضایی ۰ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ اخبار بازی
انتشار Deathloop

استودیوی فرانسوی آرکین اخیرا بیانیه‌ای را در شبکه اجتماعی توییتر به اشتراک گذاشت و از تاخیر در انتشار Deathloop خبر داده است.

در حالی که سه سال از انتشار آخرین بازی جدید می‌گذشت، آرکین از محصول تازه خود تحت عنوان Deathloop رونمایی کرد. این عنوان در سبک اکشن-ماجراجویی ساخته شده و قرار است انحصاری زمانی پلی‌استیشن باشد. تیم توسعه در ابتدا اواخر سال ۲۰۲۰ میلادی را به عنوان پنجره انتشار در نظر گرفت اما همه‌گیری ویروس کرونا اجازه نداد روند پیشرفت پروژه مطابق برنامه‌ریزی‌ها پیش برود. در نتیجه، عرضه تا سه ماهه دوم سال ۲۰۲۱ عقب انداخته شد. با گذشت مدتی از این اتفاق، سازنده از تصمیم خود برای انتشار بازی در ماه مه سال جاری میلادی پرده برداشت.

آرکین اخیرا بیانیه‌ای را در شبکه اجتماعی توییتر به اشتراک گذاشته و در آن از تاخیر در انتشار Deathloop خبر داده است. بازی مزبور قرار بود در تاریخ ۳۱ اردیبهشت سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۲۱ مه) وارد بازارهای جهانی شود اما علاقه‌مندان اکنون باید تا ۲۳ شهریور (مصادف با ۱۴ سپتامبر) منتظر بمانند. تیم توسعه در متن خود گفت سلامتی کارمندان از اهمیت بالایی برخوردار است. این موضوع نشان می‌دهد تاخیر دوباره در عرضه را باید به پای کووید-۱۹ نوشت. در ادامه می‌توانید بیانیه را مطالعه کنید:

تصمیم گرفته‌ایم انتشار Deathloop را به ۱۴ سپتامبر سال ۲۰۲۱ میلادی موکول کنیم.

در حالی که به ارائه محصولی باکیفیت و حفظ هدفگذاری‌های بلندپروازانه‌مان برای Deathloop متعهد هستیم، سلامتی و امنیت تمامی کارمندان آرکین از اهمیت بالایی برخوردار است. زمان اضافه به ما اجازه می‌دهد تا به هدفمان برسیم: خلق تجربه‌ای سرگرم‌کننده، تاثیرگذار و مطابق استانداردهای روز.

بابت تاخیر در انتشار معذرت می‌خواهیم و برای اشتیاق و هیجانی که دارید تشکر می‌کنیم. این‌ها انگیزه‌مان را برای به کارگیری خلاقیت و سخت‌کوشی بیشتر می‌کنند. برای انتشار نمایش‌های بیشتر از Deathloop لحظه‌شماری می‌کنیم.

داستان Deathloop در جزیره‌ای به نام بلک‌ریف جریان دارد که در گذشته یک پایگاه نظامی بود و از آن برای انجام آزمایش‌های عجیب مورد استفاده قرار می‌گرفت. شخصیت اصلی، یک آدمکش به نام کالت است که پس از به هوش آمدن خودش را در جزیره می‌بیند. او به واسطه اتفاقاتی متوجه می‌شود در یک حلقه زمانی گرفتار شده و روزی که در آن قرار دارد بدون هیچ توقفی در حال تکرار شدن است. با فرا رسیدن انتهای شب، نه تنها شرایط به حالت قبل بازمی‌گردد، بلکه ساکنان جزیره به جز شخصیت اصلی داستان حافظه‌شان را از دست می‌دهند.

کالت پس از اینکه پی می‌برد ماجرا از چه قرار است، ماموریت می‌یابد هشت نفر از افرادی که برای حضور در مهمانی به جزیره آمده‌اند را به قتل برساند. با انجام این کار، چرخه شکسته شده و شخصیت اصلی به هدف اصلی خود می‌رسد. کاربر برای کشتن اهداف خود از آزادی عمل کاملی برخوردار بوده و می‌تواند از مخفی‌کاری، درگیری‌های مسلحانه مستقیم یا پارکور استفاده کند. Deathloop دارای یک بخش چندنفره هم هست. در این حالت، کنترل یکی از افراد حاضر در جزیره به کاربر دوم سپرده می‌شود.

او باید مقابل کالت ایستاده و اجازه ندهد به خواسته خود یعنی، کشتن تمامی هشت هدف دست یابد. در انتها، لازم به ذکر است Deathloop تنها برای پلی‌استیشن 5 و رایانه‌های شخصی توسعه می‌یابد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا