#مهسا_امینی

تماشا کنید: نمایشی جدید از Deathloop در State of Play

جیمز باند به سبک Arkane Studios

تماشا کنید: نمایشی جدید از Deathloop در State of Play عرفان بدری ۰ ۰۸ اسفند ۱۳۹۹ تریلر بازی

در جریان اولین رویداد State of Play سال میلادی جاری، شاهد نمایشی جدید از Deathloop، بازی جدید خالقان مجموعه‌ی Dishonored و عنوان Prey بودیم. این عنوان طبق قراردادی که Sony با Bethesda Softworks امضا کرده، یک سال در انحصار کنسول PS5 خواهد بود.

جدیدترین اثر اکشن ماجراجویی Arkane Studios قرار است حال و هوای بسیار متفاوتی نسبت به دیگر ساخته‌های این استودیوی فرانسوی داشته باشد. بازی Deathloop شما را در نقش شخصیتی با نام کلت قرار می‌دهد که در یک حلقه‌ی زمان گیر کرده است. او در یک جزیره با نام بلک‌ریف از خواب بیدار می‌شود و باید تا قبل از نیمه‌شب هشت هدف را که در سراسر جزیره قرار دارند، از آن بیرون ببرد. در همین حین او باید برای زنده ماندن خود نیز تلاش کند. گیم‌پلی این بازی ترکیبی از مخفی‌کاری، پارکور و اکشن است و شباهت‌هایی به Dishonored و Prey دارد.

اکنون در جریان جدیدترین رویداد State of Play، نمایشی جدید از Deathloop پخش شد که تعداد از قابلیت‌ها از جمله لباس پوشیدن مانند دیگران و نامرئی شدن در نزدیک دشمن‌ها در این بازی منحصربه‌فرد را به ما نشان می‌دهد. این تریلر شباهت‌های هم به مجموعه فیلم‌های جیمز باند داشت.

بازی Deathloop در تاریخ ۲۱ مه ۲۰۲۱ (۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰) برای پلتفرم‌های PS5 و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. این عنوان یک سال در انحصار PS5 قرار دارد و بعد از این مدت، احتمالا شاهد در دسترس قرار گرفتن آن روی کنسول‌های Xbox Series S و Xbox Series X خواهیم بود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا