برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 9.5/10

ابرشرور فیلم ددپول 3 کسی نیست که فکرش را می‌کنید

بررسی تئوری جدید!!

ابرشرور فیلم ددپول 3 کسی نیست که فکرش را می‌کنید ۳۶ ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ مارول کپی لینک
ابرشرور فیلم ددپول 3

شاید کمی عجیب به‌نظر برسد اما طبق یک تئوری جدید و شوکه‌کننده، ابرشرور فیلم ددپول 3 کسی نیست که فکرش را می‌کنید.

از وقتی اولین تیزر تریلر فیلم به‌شدت مورد انتظار Deadpool & Wolverine منتشر شده، طرفداران مطمئن هستند که شخصیت کاساندرا نوا با بازی اما کورین (Emma Corrin) آنتاگونیست اصلی داستان است. در حال حاضر استودیو مارول چیزی را تایید یا تکذیب نکرده، ولی تریلر تازه منتشر شده با ارائه نگاهی جدید، نقش این شخصیت قدرتمند را تایید کرده است. با این حال به‌تازگی یک نظریه عجیب بین طرفداران دست به دست می‌شود که سازمان تناقضات زمانی یا همان TVA را ابرشرور فیلم ددپول 3 می‌داند.

همانطور که در شاهکار تلویزیونی لوکی تایید شد، سازمان تناقضات زمانی توسط یکی از ورینت‌های کانگ فاتح با نام او که باقی می‌ماند (He Who Remains) ساخته شده تا از خط زمانی مقدس در برابر تهدیدهای کوچک و بزرگ محافظت کنند. به‌لطف خدای شرارت، در طول دو فصل سریال لوکی، TVA وارد مسیر کاملا متفاوتی شد اما این بدان معنا نیست که نمی‌توانند تهدیدی برای مولتی‌ورس بوجود بیاورند. طبق این تئوری جدید، مامور پارادوکس مخفیانه برای کانگ فاتح کار می‌کند و دنیاهای بی‌شماری را به خط زمانی ووید منتقل می‌کند.

به‌همین خاطر بسیاری از شخصیت‌های آشنا مثل لیدی دث استرایک (Lady Deathstrike)، تود (Toad)، پایرو (Pyro) و ازازل (Azazel) در ووید حضور دارند. درسته که هنوز هیچ چیزی به‌صورت رسمی تایید یا تکذیب نشده، اما این موضوع به‌بهترین شکل ممکن کشته شدن ماموران TVA بدست جهش‌یافته نامیرای پرچونه مارول را توضیح می‌دهد. اگر دقت کرده باشید ددپول بنا به دلایلی نامعلوم در هر دو تریلر مشغول کشتن آنها به وحشتناک‌ترین شکل است.

نقش سازمان تناقضات زمانی در داستان Deadpool & Wolverine چیست؟ طی چند سال اخیر شایعات زیادی در فضای مجازی منتشر شده که یکی از آنها به حضور سازمان تناقضات زمانی اشاره دارد. طبق این شایعه، داستان قسمت پایانی سه‌گانه ددپول زمانی آغاز می‌شود که سازمان TVA از شکل‌گیری جنگ مولتی‌ورسی جدیدی باخبر می‌شوند. آنها به‌منظور مقابله با شورای کانگ، به دنیاهای در حال نابودی سفر می‌کنند و ارتشی از قدرتمندترین قهرمانان را گردهم می‌آورند.

این جزئیات داستانی با گزارش افشاگری دیگر به‌نام کی سی والش (K.C Walsh) نیز مطابقت دارد. به‌گفته او، موبیوس و سایر ماموران سازمان پیرو دستگیری ددپول به جرم دستکاری زمان به دنیاهای نابود شده یا در معرض نابودی سفر می‌کنند تا با شکل دادن به گروهی متشکل از قدرتمندترین قهرمانان، از فروپاشی مولتی‌ورس و خط زمانی مقدس دفاع کنند.

فیلم به‌شدت مورد انتظار Deadpool & Wolverine در تاریخ ۲۶ جولای سال ۲۰۲۴ (۵ مرداد سال ۱۴۰۳) در سینماها اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

36 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments