1%
  • 10/10

خلاصه جدیدی از داستان فیلم Deadpool 3 منتشر شد

شایعه حضور الکترا حقیقت داشت!!

خلاصه جدیدی از داستان فیلم Deadpool 3 منتشر شد ۱۰ ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ مارول کپی لینک
داستان فیلم Deadpool 3

عمدا یا سهوا، اداره کپی رایت ایالات متحده خلاصه‌ای جدید از داستان فیلم Deadpool 3 را با طرفداران به اشتراک گذاشته است.

در حالی که هنوز پنج ماه با اکران فیلم در سینماها فاصله داریم، اما خبرساز شدن شایعات، گمانه‌زنی‌ها و اطلاعات رسمی در رابطه با قسمت پایانی سه‌گانه ددپول همچنان ادامه دارد. این فیلم که توسط وب‌سایت فاندانگو مورد انتظارترین اثر سینمایی سال ۲۰۲۴ نام گرفته، نقش مهمی در آینده دنیای سینمایی مارول دارد، چراکه ضمن معرفی دو جهش‌یافته نامیراهای محبوب کمیک‌ها به MCU، روایتگر داستان مولتی‌ورسی بزرگی با پتانسیل راه اندازی بزرگ‌ترین رویدادهای کراس اوری، یعنی Avengers 5 و Avengers: Secret Wars است.

اداره کپی رایت ایالات متحده به‌تازگی در اقدامی غیرمنتظره خلاصه‌ای جدید از داستان فیلم Deadpool 3 را با طرفداران به اشتراک گذاشته و بر اهمیت نقش سازمان تناقضات زمانی تاکید داشته است. اگر نمی‌خواهید اسپویل شوید یا از کوچک‌ترین توضیحات مطلح شوید، از مطالعه ادامه مطلب خودداری کنید.

در فیلم Deadpool & Wolverine، سازمان تناقضات زمانی وید ویلسون را از یک زندگی به ظاهر آرام بیرون کشیده و منجر به آزاد شدن ددپول می‌شوند.

اداره کپی رایت ایالات متحده همچنین تایید کرد که شخصیت الکترا با بازی جنیفر گارنر (Jennifer Garner) در این فیلم حضور دارد. شایعه بازگشت گارنر به نقش الکترا اواخر سال گذشته مطرح شده بود و زمانیکه از او درباره ایفای نقش در قسمت پایانی سه‌گانه ددپول سوال شد، گفت: “نمی‌دانم، فکر نکنم این موضوع حقیقت داشته باشد. اگر هم حقیقت داشته باشد، من از آن بی‌خبرم.”

چرا جنیفر گارنر قصد دارد پس از بیست سال دوباره در قامت الکترا ظاهر شود؟ خب، پاسخ این سوال ممکن است در داستان فیلم نهفته باشد. به‌لطف منابع رسمی متعدد می‌دانیم که قسمت پایانی سه‌گانه ددپول روایت‌گر داستانی مولتی‌ورسی است، بنابراین استودیو مارول می‌تواند با الهام گرفتن از رویداد کمیکی محبوبی به‌نام Deadpool Kills the Marvel Universe، خط زمانی آشفته فاکس قرن بیستم را ریبوت کند و پای شخصیت‌هایی مانند مردان ایکس، دردویل و الکترا را به دنیای سینمایی مارول باز کند.

فیلم به‌شدت مورد انتظار Deadpool 3 در تاریخ ۲۶ جولای سال ۲۰۲۴ (۵ مرداد سال ۱۴۰۳) در سینماها اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

10 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments