1%
  • 10/10

پوستری جدید به شایعه حضور تیلور سوییفت در فیلم Deadpool 3 قوت بخشید

شایعه‌ای که به معمایی بزرگ تبدیل شد!!

پوستری جدید به شایعه حضور تیلور سوییفت در فیلم Deadpool 3 قوت بخشید ۰ ۳۰ بهمن ۱۴۰۲ مارول کپی لینک
تیلور سوییفت در فیلم Deadpool 3

حضور تیلور سوییفت در فیلم Deadpool 3 مدت‌هاست که به موضوع صحبت افشاگران و طرفداران تبدیل شده و علیرغم اینکه هنوز هیچ چیزی به‌صورت رسمی تایید یا تکذیب نشده، اما پوستری جدید به صحت داشتن آن قوت بخشیده است.

شایعه جان بخشیدن تیلور سویفت (Taylor Swift) به شخصیت دزلر که یکی از جهش‌یافته‌های محبوب رئیس استودیو مارول است، اولین بار زمانی مطرح شد که مارول کامیکس عمدا یا سهوا در کمیک مردان ایکس از مدلی مشابه تیلور برای جلد آلبوم دزلر استفاده کرد. اوایل اتفاق خاصی نیوفتاد ولی به مرور شایعات ادامه یافتند و زمانیکه این ابرستاره پاپ ماه گذشته کنار رایان رینولدز (Ryan Reynolds)، هیو جکمن (Hugh Jackman) و شان لوی (Shawn Levy) میان تماشاچیان یک مسابقه فوتبال دیده شد، حدس و گمان‌ها اوج گرفتند.

این موضوع باعث شد تا بعد از گذشت چند هفته، شان لوی در یک مصاحبه‌‌ سکوت خود را بشکند و درباره شایعات حضور تیلور سوییفت در دنیای سینمایی مارول واکنش نشان بدهد. البته همانطور که انتظار می‌رفت، او هیچ هیچ چیزی را تایید یا تکذیب نکرد و صرفا طرفداران را با جمله کلیشه‌ای “من از هیچ چیزی خبر ندارم” گمراه کرد.

هر روز شایعات زیادی در فضای مجازی خبرساز می‌شوند. من هیچ نظری درباره این قضایا ندارم چون علیرغم راست یا دروغ بودنشان می‌توانند دردسرساز شوند. شایعات مربوط به تیلور سوییفت هم همینطوره، باید صبر کرد و دید که درنهایت چه اتفاقی می‌افتد.

حتی رایان رینولدز هم در صحبت با Vancouver Sun به‌صورت غیرمستقیم و سربسته درباره این موضوع صحبت کرد. او که درست مثل هر بازیگر دیگری باید از اسرار استودیو مارول محافظت کند، پاسخی مشابه شان لوی داد و علامت سوال‌های بیشتری در ذهن طرفداران بوجود آورد.

بله اتفاقا همین چند روز پیش در شبکه‌های اجتماعی درباره‌اش شنیدم. به‌عنوان یک بازیگر من عاشق این مدل شایعات هستم چون شوق و هیجان طرفداران را به خوبی در خود منعکس می‌کنند. بهتر است صبر کنید چون چیزی باقی نمانده است. تک تک اسرار و اسپویل‌ها در تاریخ ۲۶ جولای فاش خواهند شد.

بعد از گذشت یک ماه دوباره این شایعه سر زبان‌ها افتاده، زیرا به‌تازگی پوستر بین‌المللی جدیدی منتشر شده و به احتمال حضور تیلور سوییفت در فیلم Deadpool 3 قوت بخشیده است.

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید، این پوستر جدید سه دستبند دوستی را نشان می‌دهد؛ یکی برای ددپول، یکی برای ولورین و دیگری با تاریخ اکران ۲۶ جولای. شاید بپرسید چه ربطی به تیلور سوییفت دارد؟ او و طرفدارانش به‌خاطر دستبندهای دوستی معروف هستند که در تور جدید Taylor Swift The Eras Tour نیز فروخته شدند. به‌همین خاطر عده‌ای معتقدند که این پوستر بین‌المللی به‌صورت غیرمستقیم حضور تیلور سوییفت در فیلم Deadpool 3 را تایید کرده است. 

دزلر کیست و چه نقشی در دنیای مارول دارد؟ دزلر یک جهش‌یافته فوق‌العاده قدرتمند است که توانایی تبدیل ارتعاشات صدا به پرتوهای نور و انرژی را دارد. اگرچه او مثل هر ابرقهرمانی از قدرت‌های خود برای مبارزه با جرم و جنایت استفاده می‌کند، اما از طرفی هم آرزوی تبدیل شدن به بزرگترین خواننده پاپ را دارد. خوشبختانه علاقه دزلر به موسیقی و همچنین شباهت ظاهریش با تیلور سوییفت باعث شده تا کار استودیو مارول در انتخاب بهترین بازیگر راحت‌تر شود. فراموش نکنیم که تیلور یکی از دوستان صمیمی رایان رینولدز است، به‌همین خاطر حضورش در قسمت پایانی سه‌گانه ددپول خیلی دور از ذهن نیست.

فیلم به‌شدت مورد انتظار Deadpool & Wolverine که تنها اثر سینمایی استودیو مارول در سال ۲۰۲۴ است، برای اکران در تاریخ ۲۶ جولای (۵ مرداد سال ۱۴۰۳) برنامه‌ریزی شده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments