شایعه جدیدی از نقش تیلور سوییفت در فیلم ددپول 3 خبرساز شد

حقیقت ماجرا چیست؟

شایعه جدیدی از نقش تیلور سوییفت در فیلم ددپول 3 خبرساز شد پارسا خلیلی ۰ ۲۷ مهر ۱۴۰۲ مارول
تیلور سوییفت در فیلم Deadpool 3

به‌تازگی شایعه جدیدی از نقش تیلور سوییفت در فیلم ددپول 3 مطرح شده که برخی طرفداران را شوکه و برخی دیگر را ناراحت کرده است.

شایعه جان بخشیدن تیلور سویفت (Taylor Swift) به شخصیت دزلر که یکی از جهش‌یافته‌های محبوب رئیس استودیو مارول است، اولین بار زمانی مطرح شد که مارول کامیکس عمدا یا سهوا در کمیک X-Men: Apocalypse از مدلی مشابه تیلور برای جلد آلبوم دزلر استفاده کرد. اوایل اتفاق خاصی نیوفتاد ولی به مرور شایعات ادامه یافتند و زمانیکه این ابرستاره پاپ در کنار رایان رینولدز (Ryan Reynolds)، هیو جکمن (Hugh Jackman) و شان لوی (Shawn Levy) در مسابقه فوتبال دیده شد، حدس و گمان‌ها اوج گرفتند.

این موضوع باعث شد تا بعد از گذشت چند هفته، شان لوی در مصاحبه‌‌ای مطبوعاتی نسبت به شایعات مطرح شده واکنش نشان بدهد و همانطور که انتظار می‌رفت طرفداران را با سناریو “من از هیچ چیزی خبر ندارم” گمراه کند.

هر روز شایعات زیادی در فضای مجازی خبرساز می‌شوند. من هیچ نظری درباره این قضایا ندارم چون علیرغم راست یا دروغ بودنشان می‌توانند دردسرساز شوند. شایعات مربوط به تیلور سوییفت هم همینطوره، باید صبر کرد و دید که درنهایت چه اتفاقی می‌افتد.

اکنون نوبت به افشاگری معروف به‌نام MTTSH رسیده چراکه او در جدیدترین به‌روزرسانی خود ادعا کرده تیلور سوییفت واقعا در فیلم Deadpool 3 حضور دارد، اما ایفاگر نقش دزلر نیست، بلکه ایفاگر نقش خودش است؛ ابرستاره پاپ، تیلور سوییفت.

تصور اینکه تیلور سوییفت به شخصیت دزلر جان نبخشد کمی ناراحت‌کننده است، زیرا آنها هم از نظر ظاهری و هم از نظر حرفه کاری شباهت‌های بسیاری به یکدیگر دارند. با این حال نباید فراموش کرد که ادعای MTTSH تنها یک شایعه است و هیچکس از حقیقت ماجرا و اتفاقاتی که پشت پرده در حال رخ دادن است، خبر ندارد. بنابراین تا وقتی استودیو مارول به‌طور رسمی این موضوع را تایید نکند، همچنان می‌توان نسبت به دیدن تیلور سوییفت در قامت دزلر امید داشت.

فیلم به‌شدت مورد انتظار Deadpool 3 قرار است در تاریخ ۳ می سال ۲۰۲۴ (۱۴ اردیبهشت سال ۱۴۰۳) در سینماها اکران شود، اگرچه این تاریخ ممکن است بسته به ادامه داشتن اعتصابات اتحادیه بازیگران تغییر کند.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا