1%
  • 10/10

شان لوی از تنها محدودیت درجه سنی فیلم ددپول و ولورین می‌گوید

بزرگترین خط قرمز استودیو مارول!!

شان لوی از تنها محدودیت درجه سنی فیلم ددپول و ولورین می‌گوید ۴۲ ۰۲ تیر ۱۴۰۳ مارول کپی لینک
درجه سنی فیلم ددپول و ولورین

با نزدیک‌ شدن به اکران پرسروصدایش، آقای شان لوی (Shawn Levy) سکوت خود را شکسته و درباره تنها محدودیت درجه سنی فیلم ددپول و ولورین صحبت کرده است.

وقتی استودیو مارول برای اولین بار خبر ساخت رویداد کراس اوری Deadpool & Wolverine را تایید کرد، طرفداران کنجکاو بودند که آیا این فیلم به‌شدت مورد انتظار مثل دو قسمت قبلی از درجه سنی بزرگسال برخوردار خواهد بود یا خیر. بااینکه کوین فایگی (Kevin Feige) قاطعانه معتقد بود فرانچایز سینمایی مولتی‌ میلیاردی او به جهش‌یافته نامیرای پرچونه کمیک‌ها اجازه می‌دهد تا باری دیگر به سبک و سیاق خود در چشمان طرفداران بدرخشد، اما تاثیر پررنگ سیاست‌های دیزنی در آثار پیشین باعث شده بود تا بسیاری نسبت به تغییر کردن لحن و ماهیت فیلم تردید داشته باشند.

خوشبختانه ماه گذشته سازمان تصاویر متحرک آمریکا یا همان MPA با انجام بررسی‌های لازم به بزرگسال بودن درجه سنی فیلم ددپول و ولورین مهر تایید زد. اما اینطور که پیداست مارول یک خط قرمز بزرگ داشته که حتی رایان رینولدز (Ryan Reynolds) هم نتوانسته آن را زیر پا بگذارد. به‌گفته شان لوی، نویسنده و کارگردان پروژه، کوین فایگی شخصا به او و رایان رینولدز هشدار داده بود که استفاده از مواد مخدر یا تشویق مخاطب به قدم گذاشتن در چنین راه‌هایی اکیدا ممنوع است.

جالب اینجاست که ددپول قبلا این موضوع را تایید کرده بود، فقط ما آن را جدی نگرفتیم. اگر به‌خاطر داشته باشید او در انتهای دومین تریلر رسمی به پیرزن پرحاشیه داستان گفته بود که بزرگترین خط قرمز مارول مواد مخدر است، به‌طوری که حتی یک لیست از تمامی اصطلاحات و عبارات مخصوص مواد مخدر نیز دارند و به هیچ شکل نمی‌شود کوین فایگی را فریب داد. خوشبختانه این محدودیت آنقدری بزرگ نیست که بتواند تاثیر منفی روی داستان داشته باشد، بنابراین خیلی نباید بهش اهمیت داد.

آیا استودیو مارول در آینده پروژه‌های بزرگسال بیشتری خواهد داشت؟ جواب این سوال یک بله بزرگ است چون طبق گزارش‌های رسمی، آثاری همچون ریبوت سینمایی Blade و انیمیشن سریالی Marvel Zombies هر دو از درجه سنی بزرگسال برخوردار خواهند بود. همچنین با توجه به تغییراتی که طی چند ماه اخیر اعمال شده، احتمال ساخته شدن مجموعه تلویزیونی Daredevil: Born Again نیز با درجه سنی بزرگسال (TV-MA) بیش از پیش بالا رفته است.

فیلم به‌شدت مورد انتظار Deadpool & Wolverine در تاریخ ۲۶ جولای (۵ مرداد سال ۱۴۰۳) در سینماها اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

42 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments