1%
  • 10/10

عنوان فیلم Deadpool 3 مشخص شد؟

یک روز تا انتشار تریلر!!

عنوان فیلم Deadpool 3 مشخص شد؟ ۶ ۲۱ بهمن ۱۴۰۲ مارول کپی لینک
عنوان فیلم Deadpool 3

به‌دنبال تایید انتشار اولین تریلر رسمی در جریان مسابقه Super Bowl فردا، افشاگران با اشتراک گذاری تصویری در فضای مجازی از عنوان فیلم Deadpool 3 رونمایی کردند.

از وقتی رایان رینولدز (Ryan Reynolds) و هیو جکمن (Hugh Jackman) با انتشار ویدیویی کوتاه در یوتیوب از ساخته شدن فیلم Deadpool 3 خبر دادند، طرفداران کنجکاو بودند که عنوان نهایی قسمت پایانی سه‌گانه ددپول چه خواهد بود. همانطور که انتظار می‌رفت استودیو مارول در دو سال گذشته حتی یک کلمه هم در این رابطه صحبت نکرده، اما ظاهرا به‌لطف افشاگران بالاخره عنوان رسمی فیلم فاش شده است.

اگر فکر می‌کنید عنوان فیلم Deadpool 3 چیزی مثل ددپول در مقابل ولورین یا ولورین در مقابل ددپول است، سخت در اشتباهید، زیرا افشاگر قابل اعتماد صنعت سینما، یعنی CanWeGetSomeToast با انتشار تصویر زیر مدعی شده که تنها اثر سینمایی استودیو مارول در سال ۲۰۲۴، Deadpool and Friend نام دارد.

توجه داشته باشید که این موضوع فعلا در حد یک شایعه است و هیچ منبع خبری موثقی صحت آن را تایید یا تکذیب نکرده، بنابراین باید تا فردا صبر کنیم و ببینیم که در انتهای تریلر از چه عنوانی استفاده شده است. صحبت از تریلر شد، می‌توانید در ادامه نسخه ترجمه شده خلاصه‌اش را مشاهده کنید:

تریلر روی ددپول که در بحران میانسالی به سر می‌بره و زندگی قهرمانانه خودش رو کنار گذاشته متمرکز می‌شود. جهش‌یافته نامیرای داستان برای داشتن یک زندگی آرام و بی‌دردسر کنار ونسا تصمیم گرفته شمشیرهایش را زمین بگذارد و به‌عنوان مسئول فروش خودرو مشغول به کار شود. در این تریلر شخصیت ولورین حضور کوتاهی خواهد داشت و به سایر ‌جهش‌یافته‌ها هم اشاره خواهد شد. همچنین الفاظ رکیک زیادی در این تریلر به کار برده شده که نمایان‌گر درجه سنی بزرگسال فیلم است.

تا چه حد می‌توان نسبت به درست بودن صحبت‌های CanWeGetSomeToast اطمینان داشت؟ وقتی وب‌سایت رسمی مارول در ژاپن اولین خلاصه داستان فیلم را با طرفداران به اشتراک گذاشت، صحت داشتن اکثر گمانه‌زنی‌های او مانند روایت شدن داستان بر اساس مجموعه کمیک محبوب Deadpool Kills the Marvel Universe تایید شد. بنابراین ممکن است تصویر تازه منتشر شده نیز واقعی باشد.

فیلم به‌شدت مورد انتظار Deadpool 3 که تنها اثر سینمایی استودیو مارول در سال ۲۰۲۴ است، در تاریخ ۲۶ جولای (۵ مرداد سال ۱۴۰۳) در سینماها اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

6 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments