واکنش شان لوی به شایعات و تئوری های فیلم Deadpool 3

همه شایعات مطرح شده کذب نیستند!!

واکنش شان لوی به شایعات و تئوری های فیلم Deadpool 3 پارسا خلیلی ۰ ۰۸ آبان ۱۴۰۲ مارول
تئوری های فیلم Deadpool 3

طی چند ماه گذشته راست و دروغ بودن شایعات و تئوری های فیلم Deadpool 3 به معمایی بزرگ تبدیل شده، به‌همین دلیل شان لوی (Shawn Levi)، کارگردان پروژه تصمیم گرفته یک بار برای همیشه به سردرگمی طرفداران پایان بدهد.

از الکترا جنیفر گارنر (Jennifer Garner) و دردویل بن افلک (Ben Affleck) گرفته تا جهش‌یافته‌های فرانچایز مردان ایکس فاکس و واریانت‌های مختلف ددپول، اکثر شایعات مطرح شده در رابطه با شخصیت‌های فیلم Deadpool 3 بوده است. حتی چند ماه پیش افشاگری به‌نام The DisInsider از لیست بلند بالایی رونمایی کرده بود که شامل اکثر جهش‌یافته‌های فرانچایز مردان ایکس فاکس می‌شد. با اینکه مارول هنوز واکنشی نسبت به این شایعات نشان نداده، اما شان لوی به‌تازگی در صحبت با The Jess Cagle Show، به شایعات و تئوری‌های مطرح شده واکنش نشان داده است.

من عاشق شایعات مربوط به بازیگران یا به اصطلاح همان فن کست هستم، چون مجبور نیستم بگویم چه چیزی واقعی است و چه چیزی الکی است. بنابراین می‌خواهم به همان صحبت‌های کلیشه‌ای «من چیزی نمی‌دانم» تکیه کنم. اما جدا از شوخی اجازده ندارم پاسخ صریح و مستقیمی بدهم. فقط بدانید که بسیاری از شایعات مطرح شده تا اینجای کار کاملا نادرست و برخی کاملا درست هستند.

در حال حاضر، جدیدترین و داغترین شایعه Deadpool 3، حضور تیلور سوییفت (Taylor Swift) در نقش جهش‌یافته‌ محبوب کوین فایگی (Kevin Feige)، یعنی دزلر است. بااینکه هیچ مدرک موثقی وجود نداشت و خود تیلور نیز درباره این موضوع صحبت نکرده بود، اما دیده شدنش در کنار رایان رینولدز (Ryan Reynolds)، هیو جکمن (Hugh Jackman) و شان لوی بیش از پیش به صحت داشتن این شایعه قوت بخشیده است. البته افشاگری به‌نام MyTimeToShineHello اظهار داشته که تیلور سوییفت قرار نیست ایفاگر نقش دزلر باشد، چراکه با استودیو مارول برای ایفای نقش خودش وارد مذاکرده شده است.

در کل نباید فراموش کرد که ادعای افشاگران تنها یک شایعه است و هیچکس از حقیقت ماجرا و اتفاقاتی که پشت پرده در حال رخ دادن است، خبر ندارد. بنابراین تا وقتی استودیو مارول به‌طور رسمی موضوعی را تایید نکند، همچنان می‌توان نسبت به تحقق برخی از شایعات و تئوری‌ها امید داشت.

فیلم به‌شدت مورد انتظار Deadpool 3 قرار است در تاریخ ۳ می سال ۲۰۲۴ (۱۴ اردیبهشت سال ۱۴۰۳) در سینماها اکران شود، اگرچه این تاریخ ممکن است بسته به ادامه داشتن اعتصابات اتحادیه بازیگران تغییر کند.

4 2 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا