رایان رینولدز به بخشی از داستان مولتی ورسی فیلم Deadpool 3 اشاره کرد

برو خونه خرس شکری،.. برو خونه


رایان رینولدز (Ryan Reynolds)، بازیگر نقش شخصیت ددپول اخیرا به داستان مولتی ورسی فیلم Deadpool 3 اشاره و آن را به نحوی تایید کرده است.

چند ماه پیش بود که برای اولین بار نامی از فیلم Deadpool 3 به صورت رسمی توسط رایان رینولدز به میان آمد و شاهد انتشار یک ویدیو چند دقیقه‌ای درباره آن بودیم. در این ویدیو، بازیگر نقش ددپول را حین فکر کردن درباره داستان فیلم جدیدش می‌بینیم و سپس متوجه می‌شویم که ظاهرا او ایده خاصی درباره این موضوع ندارد!‌ مگر اینکه از هیو جکمن (Hugh Jackman) درخواست کند تا دوباره در نقش ولورین (Wolverine) ظاهر شود؛ موردی که جکمن هم در انتهای ویدیو با آن موافقت می‌کند!

این در حالی است که ولورین در سال ۲۰۱۸ با فیلم Logan به آخر خط رسید و خود هیو جکمن اظهار کرده بود که دیگر در نقش این شخصیت ظاهر نمی‌شود و به عبارتی دیگر راه برگشتی برای این کاراکتر وجود ندارد. اما از وقتی که مولتی ورس سینمایی مارول شروع شده، هر چیزی ممکن است اتفاق بیوفتد و بازگشت ولورین از یک خط زمانی دیگر هم اصلا بعید نیست؛ موردی که ظاهر قرار است تا پایه داستان مولتی ورسی فیلم Deadpool 3 باشد.

داستان مولتی ورسی فیلم Deadpool 3 و بازگشت پیتر از تیم اکس فورس!

هرجارو توی اینترنت نگاه می‌کنی، همه سوالشون همینه؛ آیا پیتر برای فیلم ددپول 3 برمی‌گرده؟ خب، من یه خبر جالب براتون دارم؛ من نمی‌تونم منکر بشم که تایید کنم پیتر قراره توی لندن کارای برنامه‌مون رو ردیف کنه. همینطور باید بگم واقعا نمی‌تونم صبر کنم تا بیشتر براتون درباره داستان مولتی ورسی فیلم جدیدمون توضیح بدم؛ یه ماجراجویی فوق‌العاده خفن و به شدت شیرین!

اگر فیلم Deadpool 2 را به خاطر داشته باشید، احتمالا پیتر (Peter) را می‌شناسید؛ فردی که در کمال عادی بودن به تیم اکس فورس (X-Force) ملحق شد و راب دیلینی (Rob Delaney) نقش آن را بازی می‌کرد. با این حال پیتر در این فیلم متاسفانه پس از فرود خیلی سریع رنده شد و مثل سایر اعضای تیم اکس فورس، جان به جان آفرین تسلیم کرد!

این در حالی بود که در سکانس پایانی فیلم، ددپول دستگاهی را به دست آورد که به واسطه آن، می‌توانست در زمان سفر کند و به همین ترتیب نیز به گذشته رفت تا جان پیتر را نجات دهد. این وسیله که توسط کیبل (Cable) از آینده آورده شده بود، این قابلیت را می‌داد تا افراد بتوانند در زمان سفر کنند، ولی نکته قابل توجه اینجاست که با توجه به قوانین زمان در جهان MCU، اگر گذشته تغییر کند، یک خط زمانی تازه ادامه خواهد داشت و آینده دست نخورده باقی می‌ماند.

دقیقا به همین دلیل نیز هیو جکمن حاضر شده تا در فیلم Deadpool 3 دوباره ایفای نقش ولورین را بپذیرد. چراکه او در فیلم Logan پس از مرگ ولورین با این شخصیت خداحافظی کرد بود، اما اگر قرار است تا خط زمانی این شخصیت دست‌نخورده باقی بماند، قاعدتا مشکلی نیست و یک نسخه قدیمی و متفاوت از ولورین می‌تواند در فیلم مورد انتظار ددپول 3 ظاهر شود.

هیو جکمن طی مصاحبه‌های قبلی خود اظهار کرده بود که ولورین و ددپول در فیلم Deadpool 3 چندین بار در جهان موازی سفر می‌کنند و داستان این اثر سینمایی، کاملا درباره سفر در زمان است. حال جالب است که رایان رینولدز بازگشت شخصیت پیتر را نه تایید و نه رد می‌کند؛ طوری که شنونده گیج می‌شود و جواب قطعی از او دریافت نمی‌کند.

فیلم Deadpool 3 برای اکران در تاریخ ۱۸ آبان ۱۴۰۳ (۸ نوامبر ۲۰۲۴) در نظر گرفته شده و اولین فیلم از ددپول خواهد بود که به دنیای سینمایی مارول مرتبط است.

3.7 7 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا