تاریخ اکران فیلم Deadpool 3 نزدیک‌تر از آنچه که فکرش را می‌کنید خواهد بود!

حداقل تا ۲۰۲۴ صبر نمی‌کنید

تاریخ اکران فیلم Deadpool 3

در جدیدترین مصاحبه کوین فایگی (Kevin Feige) او اظهار کرده که ظاهرا تاریخ اکران فیلم Deadpool 3 در استودیو مارول تایید شده و به زودی رسما اعلام خواهد شد.

صحبت‌ها درباره فیلم مورد انتظار Deadpool 3 بعد از اعلام اینکه این فیلم در جهان سینمایی مارول خواهد بود، به شدت بالا گرفته است. با این وجود موردی که درباره این اثر وجود دارد، این است که دد پول از شخصیت‌های استودیو فاکس بود که حال به MCU می‌آید، اما چطور؟ اینکه روند اضافه کردن رایان رینولدز در نقش قاتل قرمزپوش و بامزه به دنیای سینمایی مارول چگونه انجام خواهد شد موردی است که کوین فایگی باید با آن کنار بیاید؛ کاری که ظاهرا با کمک سریال لوکی و فیلم Doctor Strange In The Multiverse of Madness صورت گرفته و ظاهرا جواب سوال را یا جهان موازی می‌دهد.

در واقع به وجود آمدن جهان‌های موازی به دنیای مارول کمک می‌کند تا هر اتفاقی را در MCU به وجود آورده و هر شخصیتی را از گذشته یا آینده به داستان‌های خود اضافه کند. درست به مانند کاری که (احتمالا) در فیلم Spider-Man: No Way Home انجام شده و شخصیت‌های منفی دیگر فیلم‌های مرد عنکبوتی را به همراه ابرقهرمانان آن‌ها در کنار پیتر پارکر دنیای سینمایی مارول قرار می‌دهد. با این حال، یک سوال بزرگ‌تر درباره فیلم Deadpool 3 وجود خواهد داشت؛ این اثر سینمایی در چه تاریخی اکران خواهد شد؟

گرچه تمامی اطلاعات از جمله داستان احتمالی و شایعه‌ها هنوز چندان هم بازار داغی ندارند، اما حداقل کوین فایگی تایید کرد که استودیو مارول، یک زمان خاص را برای اکران این فیلم در نظر گرفته است.

کوین فایگی تاریخ اکران فیلم Deadpool 3 را تایید کرد، اما حرفی هم از روز دقیق آن نزد!

در حالی که پس از این مصاحبه کاربران منتظر دیدن یک تاریخ اکران رسمی برای فیلم مورد انتظار Deadpool 3 بودند، اما کوین فایگی یکبار دیگر نشان داد که کار خود را خیلی خوب بلد است و رازهای استودیو مارول را به این راحتی لو نمی‌دهد. او در پاسخ به این سوال که آیا هنوز تاریخ خاصی برای این فیلم در نظر گرفته شده یا نه، جواب مثبت داد و اظهار کرد که رایان رینولدز، بازیگر نقش دد پول هم‌اکنون در حال کار روی متن فیلمنامه و داستان این اثر است. با این حساب، در واقع فایگی هم جواب طرفداران را داد و هم نداد!

درباره داستان فیلم نیز پیش‌تر خود رینولدز اظهار کرده بود که در استودیو فاکس قرار بوده تا یک فیلم در سبک ماجراجویی ساخته شود که در آن، لوگان (Logan) یا همان ولورین (Wolverine) در کنار دد پول به یک سفر می‌روند و اتفافات جالبی را تجربه می‌کنند. اما پس از خریداری شدن سهام فاکس توسط دیزنی، دیگر روال کار کمی متفاوت شده و در نتیجه حال نویسندگان این اثر نیز تغییر کرده‌اند. نویسندگی فیلم Deadpool 3 را وندی مولینیکس (Wendy Molyneaux)، نویسنده انیمیشن محبوب Bob’s Burgers بر عهده داشته و از طرفی خود رینولدز هم در ساخت آن نقش دارد.

گفته شده که هنرنمایی مجدد و خونین دد پول اینبار در اواخر سال ۲۰۲۲ انجام شده و بدین ترتیب فیلم سینمایی Deadpool 3 را در پاییز یا اوایل زمستان ۱۴۰۱ تماشا خواهیم کرد.

1 1 رأی
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا