1%
  • 0/10

شایعه پیوستن چنینگ تیتوم به بازیگران فیلم ددپول 3 قوت گرفت

گمبیت در دنیای سینمایی مارول

شایعه پیوستن چنینگ تیتوم به بازیگران فیلم ددپول 3 قوت گرفت ۴ ۲۷ شهریور ۱۴۰۲ مارول کپی لینک
بازیگران فیلم ددپول 3

عمدا یا سهوا، شایعه پیوستن چنینگ تیتوم (Channing Tatum) به بازیگران فیلم ددپول 3 توسط وب‌سایت رتبه‌دهی IMDb قوت گرفته است.

ساخته شدن فیلم انفرادی گمبیت با بازی چنینگ تیتوم در نقش اصلی، یکی از بزرگترین رویاهای فاکس قرن بیستم بود که متاسفانه پیرو قرارداد جدید دیزنی و بازگشتن حق امتیاز تمامی شخصیت‌ها به استودیو مارول هیچگاه به واقعیت نپیوست. خوشبختانه این پایان ماجرا نبود چراکه ماه گذشته افشاگری قابل اعتماد به‌نام MyTimeToShineHello در صفحه توییتر خود مدعی شده بود که چنینگ تیتوم برای ایفای نقش گمبیت در داستان مولتی‌ورسی ددپول 3 با استودیو مارول وارد مذاکره شده و حتی برای ضبط چندین سکانس کوتاه نیز سر صحنه فیلمبرداری حضور پیدا کرده است.

درست مثل تمامی شایعات و گمانه‌زنی‌هایی که طی چند ماه اخیر بین طرفداران دست به دست شده، نه استودیو مارول و نه هیچ منبع خبری رسمی و موثقی نسبت به این موضوع واکنش نشان ندادند. با این حال اگر ماهیت مولتی‌ورسی داستان را در نظر بگیریم، دیدن او کنار ددپول، ولورین و سایر جهش‌یافته‌ها نمی‌تواند خیلی شوکه‌کننده و دور از ذهن باشد.

حالا به‌تازگی وب‌سایت رتبه‌دهی IMDb با اضافه کردن نام بدلکار چنینگ تیتوم به لیست بازیگران و عوامل فیلم ددپول 3، به‌صورت غیرمستقیم به شایعه حضور گمبیت قوت بخشیده است. البته قبل از هیجان زده شدن، باید در نظر داشت که هر کسی می‌تواند یک حساب کاربری در این وب‌سایت ایجاد و صفحات فیلم و سریال‌های مختلف را آنطور که می‌خواهد ویرایش کند. بنابراین تا وقتی مارول یا سایر منابع خبری به‌طور رسمی چیزی را تایید نکنند، نمی‌توان نسبت به حضور گمبیت چنینگ تیتوم امیدوار بود.

فیلم به‌شدت مورد انتظار Deadpool 3 برای اکران در تاریخ ۳ می سال ۲۰۲۴ (۱۴ اردیبهشت سال ۱۴۰۳) برنامه‌ریزی شده و درصورتی که اعتصابات نویسندگان، بازیگران و هنرمندان جلوه‌های ویژه در آینده نزدیک به سرانجام نرسد، امکان به‌تعویق افتادن دوباره‌اش وجود دارد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments