امکان به‌تعویق افتادن اکران فیلم ددپول 3 وجود دارد

عواقب سنگین اعتصابات اتحادیه بازیگران

امکان به‌تعویق افتادن اکران فیلم ددپول 3 وجود دارد پارسا خلیلی ۰ ۰۱ مرداد ۱۴۰۲ سینما
اکران فیلم ددپول 3

براساس گزارش‌ها، تاریخ اکران فیلم ددپول 3 ممکن است به‌دلیل اعتصاب اتحادیه بازیگران برای مدتی نامعلوم به‌تعویق بیفتد.

قسمت پایانی سه‌گانه ددپول با بازی رایان رینولدز (Ryan Reynolds) و هیو جکمن (Hugh Jackman)، یکی از معدود پروژه‌های بزرگی بود که علیرغم اعتصاب انجمن نویسندگان آمریکا توانست فیلمبرداری خود را تا جایی پیش ببرد و حتی تاریخ اکرانش را شش ماه جلو بیندازد. تا هفته گذشته، تولید فیلم روند خوبی داشت چراکه تصاویر پشت صحنه متعددی از لباس کمیکی ولورین و مبارزه‌اش با ددپول مثل بمب در فضای مجازی منفجر شده بود. با این حال آغاز اعتصاب اتحادیه بازیگران (SAG-AFTRA) تیر خلاصی بود که باعث شد تولید و فیلمبرداری آن متوقف و تا پایان اعتصابات از سر گرفته نشود.

طبق گزارش اخیر مت بلونی (Matt Belloni)، عضو خبرنامه Puck، اگر اعتصاب اتحادیه بازیگران به نتیجه مطلوب نرسد و استودیوها به‌زودی با بازیگران به توافق نرسند، اکران فیلم ددپول 3 ممکن است با تاخیرهای متعدد روبرو شود. به‌طور مشخص در خبرنامه ذکر شده است که احتمال مواجه شدن اولین فیلم R-Rated استودیو مارول با تاخیری یک ماهه بسیار بالاست.

متاسفانه هنوز مشخص نیست که این قضیه تا چه زمانی ادامه پیدا می‌کند و از همه مهمتر چه تاثیری روی روند تولید می‌گذارد. جلو افتادن تاریخ اکران ددپول درحالیکه بقیه آثار فاز پنجم دنیای سینمایی مارول همگی با تاخیر مواجه شدند، می‌تواند به این معنی باشد که کوین فایگی (Kevin Feige) نسبت به موفقیت فیلم در گیشه اطمینان کامل دارد. بنابراین مارول و تیم توسعه باید تمام تلاش خود را بکار بگیرند تا هیچگونه تغییری در روند تولید رخ ندهد.

سایر پروژه‌های آینده فاز پنجم نظیر Captain America: Brave New World و Thunderbolts نیز احتمالا با تاخیری یک ماهه مواجه خواهند شد. فیلم به‌شدت مورد انتظار Deadpool 3 در حال حاضر برای اکران در تاریخ ۳ می سال ۲۰۲۴ (۱۴ اردیبهشت سال ۱۴۰۳) در نظر گرفته شده است.

4 4 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا