بازیگر نقش دومینو از بازگشت در فیلم Deadpool 3 می‌گوید

اطلاعاتی از داستان موجود نیست

بازیگر نقش دومینو

زازی بیتز بازیگر نقش دومینو در بخشی از مصاحبه اخیر خود با وب سایت Comic Book نظرش را پیرامون بازگشت در Deadpool 3 اعلام کرده است.

والت دیزنی در سال ۲۰۱۹ میلادی فاکس قرن بیستم را با پرداخت ۷ میلیارد و ۱۰۰ میلیون خرید و به زیرمجموعه خود تبدیل کرد. پیش از اینکه چنین اتفاقی رخ دهد، فاکس برنامه‌های زیادی برای سری فیلم‌های ددپول داشت. آن‌ها در ابتدا قصد داشتند گروه ایکس را در قسمت سوم معرفی کنند اما با گذشت مدتی نظرشان تغییر کرد و ترجیح دادند یک فیلم مستقل با محوریت گروه ایکس ساخته و سپس سومین اقتباس وید ویلسون را به سینماها بیاورند. البته تمامی این برنامه‌ریزی‌ها با ادغام فاکس و دیزنی بهم ریخت؛ زیرا دیزنی حالا صاحب همه چیز بوده و مدیرانش تصمیم‌گیرنده هستند.

پس از اینکه والت دیزنی امتیاز ددپول را بدست آورد، نگرانی‌های زیادی نسبت به آینده سری فیلم‎‌هایش به وجود آمد؛ زیرا هیچ کدام از منابع رسمی صحبتی از ساخت قسمت سوم به میان نمی‌آوردند. این شرایط برای مدتی طولانی ادامه داشت تا اینکه ساخت قسمت سوم رسما در دستور ساخت قرار گرفت. پاول ورنیک (Paul Wernick) و رت ریس (Rhett Reese) که فیلمنامه‌های قسمت اول و دوم را نوشته بودند، برای کار روی قسمت سوم بازنمی‌گردند و بنا به دلایلی وظیفه آماده‌سازی فیلمنامه به وندی مالنیو (Wendy Molyneux) و لیزی مالنیو-لاگلین (Lizzie Molyneux-Logelin) سپرده شده است. در ضمن، نگرانی‌ها بی‌مورد بوده و قسمت سوم درجه سنی R (نامناسب برای افراد زیر ۱۷ سال) را خواهد داشت.

زازی بیتز (Zazie Beetz) یک بازیگر آلمانی-آمریکایی بوده و اخیرا مصاحبه‌ای را با وب سایت Comic Book انجام داده است. خبرنگار در بخشی از گفتگو به سراغ Deadpool 3 رفت و پرسید در صورتی که شرایط مهیا باشد، بازمی‌گردد یا خیر. بازیگر نقش دومینو هم در پاسخ گفت:

دوست دارم بار دیگر نقش دومینو را بازی کنم. دوست دارم در ساخت ددپول 3، 4، 5، 7 و 19 مشارکت داشته باشم. حتی پیش خودم فکر کردم شاید بتوان فیلم اختصاصی این شخصیت را ساخت و سرگذشتش را به تصویر کشید.

بازیگر نقش دومینو در ادامه گفت:

باعث افتخار من بوده که دومینو را روی پرده نقره‌ای به تصویر کشیده‌ام. عاشق این شخصیت هستم و خیلی دوست دارم با او تجدید دیدار داشته باشم. فکر می‌کنم این اتفاق [ایفای دوباره نقش مزبور] رخ خواهد داد. اگر دیزنی قسمت سوم را نسازد، خودم شخصا دست به کار می‌شوم.

دومینو یک جهش یافته بوده و نخستین بار در شماره ۸ کمیک X-Force معرفی شد. او در مبارزه تن به تن مهارت بالایی داشته و می‌تواند با انواع سلاح‌های گرم دشمنان خود را از بین ببرد. مهم‌ترین ویژگی دومینو، خوش شانسی است. به بیان دقیق‌تر، او به صورت ناخودآگاه و به واسطه قدرت دورجنبی اشیا تغییراتی را در محیط اطراف به وجود می‌آورد. این تغییر در محیط اطراف می‌تواند عمل نکردن تجهیزات دشمن یا شلیک یک گلوله دقیق برای غیرفعال کردن یک راکتور هسته‌ای در آستانه انفجار باشد.

اگرچه Deadpool 2 رایان رینولدز (Ryan Reynolds) و جاش برولین (Josh Brolin) را جلوی دوربین داشت، زازی بیتز موفق شد با عملکردی عالی توجه‌ها را به سمت خود جلب کرده و بازخوردهای مثبتی را از سوی طرفداران دریافت کند. با در نظر گرفتن این مورد، بازگشت بیتز در قسمت سوم به هیچ وجه دور از ذهن نیست.

کوین فایگی (Kevin Feige) مدیر استودیو مارول است. او در یکی از مصاحبه‌های خود فاش کرد تاریخ انتشار Deadpool 3 مشخص شده اما هیچ اشاره‌ای به آن نداشت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا