ریمیک Dead Space را به طور رایگان تجربه کنید

البته فقط برای ۹۰ دقیقه

ریمیک Dead Space را به طور رایگان تجربه کنید حمید توحیدلو ۰ ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۲ اخبار بازی
تجربه رایگان ریمیک Dead Space

کاربران شبکه استیم از همین حالا می‌توانند نسخه ریمیک بازی Dead Space را برای مدت کوتاهی به طور رایگان تجربه کنند.

نسخه بازسازی شده بازی فضای مردگان که در ماه‌های گذشته توسط الکترونیک آرتز روانه بازار شد، حسابی مورد استقبال بازیکنان قرار گرفت و بازخوردهای مثبتی را از سوی منتقدها دریافت کرد؛ به طوری که بسیاری از هوادارها از آن به عنوان یکی از بهترین آثار ریمیک سبک وحشت بقا یاد می‌کنند.

خبر خوب این است که ریمیک دد اسپس در حال حاضر با تخفیف ۲۰ درصدی در فروشگاه استیم به فروش می‌رسد. اما خبر بهتر این است که به لطف بخش جدید تریال شبکه استیم، کاربرها از همین حالا می‌توانند این بازی تحسین‌شده را به طور رایگان به مدت ۹۰ دقیقه تجربه کنند.

در این ویژگی شما به دلخواه می‌توانید هر یک از بخش‌های بازی را بدون هیچ محدودیتی تجربه کنید. بهتر است بدانید که فروشگاه استیم به طور معمول یک فرصت دو ساعت به بازیکنان می‌دهد تا در صورت عدم رضایت از خرید یک بازی، هزینه آن را پس بگیرند.

حال به لطف بخش جدید تریال، بازیکنان می‌توانند بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای، مقدار قابل توجهی از بازی را به صورت رایگان تجربه کنند تا در صورت تمایل، نسبت به خرید آن اقدام کنند. در حال حاضر نسخه ریمیک دد اسپس از این ویژگی برخودار بوده و مشخص نیست که در آینده کدام یک از بازی‌ها به این بخش جدید استیم اضافه خواهند شد.

لازم به ذکر است که کاربران استیم تا روز ۲۹ می سال جاری (۸ خرداد ماه) فرصت دارند تا نسخه رایگان بازی فضای مردگان را تجربه کنند. از طرفی، گفتنی است که این بازی در حال حاضر برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و پلی استیشن 5 و همچنین پلتفرم رایانه شخصی در دسترس قرار دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا