برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

بازسازی Dead Space 2 به دنبال فروش ضعیف نسخه اول لغو گردید

گزارشات مختلف مدعی شده‌اند..

بازسازی Dead Space 2 به دنبال فروش ضعیف نسخه اول لغو گردید ۰ ۲۹ فروردین ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
بازسازی Dead Space 2

براساس گزارش منتشر شده، بازسازی Dead Space 2 و برنامه‌های صورت گرفته برای آن به دنبال فروش ضعیف بازسازی نسخه اول لغو گردیده است.

بنا بر اطلاعاتی از سونی وبسایت Giant Bomb و شخص جف گراب (Jeff Grubb) یکی از اینسایدرهای معروف صنعت بازی ارائه شده، پروژه‌های کنونی استودیو موتیو (EA Motive) به دنبال اخباری منتشر شده مبنی بر اینکه کمپانی الکترونیک آرتس (EA) این استودیو را به بخشی از تیم توسعه دهنده مجموعه بتل‌فیلد (Battlefield) تبدیل کرد، با تغییراتی مواجه شده است.

به گفته جف گراب “اعضای این استودیو مشغول کار روی بازسازی Dead Space 2 بودند و اکنون روند تولید و ساخت این پروژه لغو گردیده است. دلیل این مسئله نیز، فروش ضعیف بازسازی نسخه اول عنوان شده است. حداقل این چیزی است که من شنیده‌ام.”

به دنبال این موضوع، کمپانی EA پاسخ ادعای مطرح شده از سوی جف گراب را داد. سخنگوی این شرکت در صحبت با نشریه IGN اظهار داشت “ما معمولا درباره شایعات اظهارنظر نمی‌کنیم اما این داستان هیچ صحتی ندارد.”

گراب نیز در پاسخ ارائه شده از سوی ناشر بازی، به صراحت کامل بیان داشت “من اجازه می‌دهم تا اگر می‌خواهید اظهارات شرکت EA را باور کنید. اما هر زمان که یک کمپانی اظهار می‌کند که «موضوع صحت ندارد» اما دقیقا مشخص نمی‌کنند که کدام بخش از موضوع صحت ندارد و در رابطه با آن توضیحی ارائه نمی‌کنند… خب بله درست است!”

پس از آن و امروز گزارش دیگری از سوی نشریه بلومبرگ منتشر شد با این مضمون که استودیو موتیو در نظر داشت تا بجای ساخت بازسازی دیگر، یک نسخه جدید از مجموعه Dead Space توسعه دهد اما شرکت EA باری دیگر این مجموعه را به درون قفسه‌های بایگانی خود بازگرداند.

در روز سه‌شنبه استودیو موتیو از برنامه‌های پیش‌رو خود اطلاع داد و در همین راستا پاتریک کلوس (Patrick Klaus) مدیر این استودیو توضیح داد که رهبران تیم اصلی آن‌ها که مسئول ساخت بازسازی نسخه اول Dead Space بودند، تیمی را درون استودیو تشکیل داده تا به همراه دیگر استودیوها روی نسخه جدید مجموعه بتل‌فیلد کار کنند. اثری که قرار است یک تجربه یکپارچه در بخش چندنفره و بخش تک‌نفره داستانی خود ارائه دهد.

از سوی دیگر کار روی پروژه Iron Man نیز ادامه پیدا می‌کند. به گفته جف گراب، بازسازی Dead Space 2 در مرحله ایده‌پردازی و پیش تولید قرار داشت و دیگر کاری روی این بازی ادامه پیدا نمی‌کند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments