بازی جدید Dead Rising احتمالا در دست ساخت قرار دارد

سکوت کپکام

بازی جدید Dead Rising احتمالا در دست ساخت قرار دارد حمید توحیدلو ۰ ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ اخبار بازی
بازی جدید Dead Rising

شواهد امر گویای این موضوع است که شرکت کپکام در سکوت خبری روی ساخت بازی جدید Dead Rising فعالیت می‌کند.

شرکت ژاپنی کپکام در طول دو دهه اخیر مجموعه‌های ارزشمندی از جمله رزیدنت اویل، مانستر هانتر، دویل می کرای و دد رایزینگ را توسعه داده و با توجه به دستاوردهای اخیر و محبوبیت آثار، همچنان به رشد خود ادامه می‌دهد. در همین راستا، به نظر می‌رسد که این کمپانی در سکوت خبری و به دور از رسانه‌ها، به دنبال احیای یکی از فرنچایزهای قدیمی و صدالبته پرطرفدار خود است.

به بیان دقیق‌تر، جز کوردن، خبرنگار رسانه ویندوز سنترال، ساعاتی پیش در حساب کاربری توییتر خود خاطرنشان کرد که بعد از عرضه موفقیت‌آمیز ریمیک رزیدنت اویل ۴، شرکت کپکام در حال توسعه ریبوت سری Dead Rising است تا این فرنچایز زامبی‌کش را بار دیگر به میادین بازگرداند.

این منبع آگاه جزئیاتی بیشتری در خصوص زمان رونمایی و تاریخ عرضه بازی ارائه نکرده و چه بسا پلتفرم‌های هدف نیز در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. با این حال، اگر ادعای جز کوردن صحت داشته باشد، ممکن است که بازی در قالب یک اثر چند پلتفرمی، برای ایکس باکس، پلی استیشن و رایانه شخصی عرضه شود.

بدیهی است که تا زمان انتشار خبرهای رسمی از سوی شرکت کپکام، نمی‌توان به این شایعه‌ها اعتماد کرد. هرچند، بهتر است بدانید که اغلب گفته‌های آقای جز کوردن به واقعیت پیوسته و جدا از آن، Dead Rising ششمین فرنچایز پرطرفدار و موفق کپکام به شمار می‌رود؛ به طوری که تا به امروز چهار نسخه از این سری روانه بازار شده و بر اساس آخرین گزارش رسمی، مجموع فروش آن‌ها از ۱۵ میلیون نسخه عبور کرده است.

در پایان این خبر، دیدگاه شما در رابطه با احتمال ساخت بازی جدید سری Dead Rising چیست؟ شما چه انتظارهایی از دنباله این مجموعه دارید؟ فراموش نکنید که نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه سرگرمی به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا