1%
  • 0/10

تماشا کنید: تاریخ انتشار ریمستر بازی Dead Rising Deluxe

در حد ریمیک

تماشا کنید: تاریخ انتشار ریمستر بازی Dead Rising Deluxe ۰ ۱۲ تیر ۱۴۰۳ تریلر بازی کپی لینک

شرکت کپکام در جریان شوکیس اخیر با انتشار تریلری، رسما تاریخ عرضه ریمستر بازی Dead Rising Deluxe را مشخص کرد.

اگر اخبار بازی‌ها را در رسانه سرگرمی دنبال کرده باشید، احتمالا اطلاع دارید که شرکت کپکام چند روز پیش به طور غافل‌گیرانه از ریمستر بازی قدیمی و کلاسیک دد رایزینگ پرده برداشت. همزمان با این رونمایی مختصر، تیم سازنده وعده داد که به‌زودی تریلر جدیدی از آن به اشتراک می‌گذارد.

حال، کپکام به آنچه که وعده داده بود، عمل کرد و ساعاتی پیش با برگزاری شوکیس این ناشر ژاپنی، تریلری از ریمستر Dead Rising Deluxe پخش شد که بخش‌هایی از گیم‌پلی و سیستم مبارزات بازی را نشان می‌دهد. طبق این ویدیو، ظاهرا این عنوان بیشتر از یک ریمستر، شبیه به یک ریمیک است.

به گفته تیم سازنده، ریمستر دد رایزینگ دیلاکس به هسته اصلی پایبند بوده و انیمیشن‌های مربوط به بخش مبارزات مشابه بازی اصلی هستند. با این حال، در کنار یک سری بهینه‌سازی‌ها، کیفیت بصری و گرافیک فنی بازی ارتقا یافته و این بار با وضوح تصویر 4K قابل اجرا است. از طرفی، بازی از قابلیت‌های جدیدی از جمله صدای سه بعدی و ذخیره‌سازی خودکار پشتیبانی می‌کند.

لازم به ذکر است که ریمستر بازی Dead Rising Deluxe برای انتشار در تاریخ ۱۹ سپتامبر سال جاری (۲۹ شهریور ماه پیش‌رو) برنامه‌ریزی شده است. این عنوان قرار است برای پلتفرم‌های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، پلی استیشن 5 و کامپیوتر منتشر شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments