1%
  • 0/10

عرضه بازی Dead Island 2 روی استیم در ماه آپریل

به‌علاوه نسخه اول را اکنون رایگان دریافت کنید

عرضه بازی Dead Island 2 روی استیم در ماه آپریل ۰ ۳۰ بهمن ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
عرضه بازی Dead Island 2

صفحه رسمی جدید لیست شده روی پلتفرم استیم از عرضه بازی Dead Island 2 روی پلتفرم مذکور در ماه آپریل خبر می‌دهد.

عنوان Dead Island 2 در حالی سال گذشته برای رایانه‌های شخصی منتشر شد که به صورت انحصاری روی پلتفرم Epic Games Store در دسترس بود. اکنون که به سالگرد یک سالگی انتشار بازی نزدیک می‌شویم به نظر می‌رسد قرار است انحصار این عنوان روی پلتفرم اپیک گیمز خاتمه یافته و بازی روی سایر پلتفرم‌های مرتبط با رایانه‌های شخصی از جمله استیم عرضه شود.

اکنون لیست رسمی صورت گرفته در پلتفرم استیم خبر از عرضه بازی Dead Island 2 می‌دهد. استودیو دمباستر (Dambuster Studios) و شرکت دیپ سیلور (Deep Silver) قصد دارند عنوان اکشن زامبی‌کشی نقش‌آفرینی خود را به فاصله یک سال و یک روز از انتشار اولیه در روز 22 آپریل 2024 برابر 3 اردیبهشت 1403 روی پلتفرم شرکت ولو (Valve) یعنی استیم منتشر کنند.

در همین حین نسخه اول این مجموعه یعنی Dead Island: Riptide که در سال 2013 منتشر شد هم‌اکنون روی پلتفرم استیم به صورت رایگان در دسترس بوده و مخاطبین می‌توانند تا انتهای روز 15 فوریه آن را به صورت رایگان به لایبراری استیم خود اضافه کرده و برای همیشه آن را در آرشیو خود داشته باشند.

بازی Dead Island 2 در سال 2023 منتشر شد و واکنش منتقدان به آن متفاوت بود. بازی دارای متوسط امتیاز 73 از وبسایت متاکریتیک بوده و متوسط امتیاز گیمرها نیز در این وبسایت برابر 77 است. اولین بسته گسترش دهنده این عنوان اکشن نقش آفرینی تحت عنوان HAUS در ماه نوامبر سال گذشته منتشر شد و دومین بسته گسنرش دهنده آن نیز تحت عنوان SOLA Festival قرار است در سه ماهه دوم سال جاری میلادی عرضه شود.

بازی هم‌اکنون برای پلتفرم‌های پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس و اس، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments