شخصیت های بازی Dead Island 2

آموزش: کدام یک از شخصیت های بازی Dead Island 2 برای شما مناسب است؟

بازی Dead Island 2 و مفاهیمی تازه در بازی‌های زامبی محور!

آموزش: کدام یک از شخصیت های بازی Dead Island 2 برای شما مناسب است؟ نیما خدارحمی ۰ ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ راهنما و آموزش

شخصیت های بازی Dead Island 2 هر کدام به شکلی متفاوت ویژه و مهم هستند. ما در این مطلب سعی داریم با بررسی همه شخصیت‌های این بازی به شما بگوییم هر کدام برای چه موقع و چه آرایش تیمی مناسب بوده و شما باید کدام یک را برگزیند.

استودیو Deep Silver مفاهیمی تازه را در بازی‌های زامبی محور با انتشار بازی سراسر هیجان و خون Dead Island 2‌ تعریف کرد. ما در این بازی شش شخصیت اصلی داریم که با نام اسلیرز (Slayers) شناخته می‌شوند. هر یک از شخصیت‌های ما قدرت‌هایی مخصوص به خود را داشته که می‌توانند در مواقع مختلف به شما کمک کرده یا شما را در پیشروی عقب بیندازند.

بدون شک شما نیز پس از تجربه این بازی برای اولین مرتبه با این موضوع روبه رو شده‌اید که کدام شخصیت از دیگری قوی‌تر بوده و علاوه بر آن کدام شخصیت برای شما مناسب‌تر است. همانطور که اشاره شد هر شخصیت قدرت‌های منحصر به فرد خود را داشته و هر کدام در زمانی خاص کاربردی است. با این وجود ما قصد داریم به دسته بندی شخصیت های بازی Dead Island 2 در این مطلب بپردازیم.

تفاوت اصلی میان شخصیت‌های این بازی در نحوه بازی و قدرت‌های اصلی آن‌ها است. در حالی که هیچ یک از آن‌ها شخصیتی بد نیست، اما برخی از آن‌ها برای کاربران بیشتری مناسب بوده و طبیعتا بیش از باقی شخصیت‌ها برگزیده می‌شوند.

قوی‌ترین شخصیت های بازی Dead Island 2

رایان (Ryan)

رایان از نظر عموم کاربران تانک بازی Dead Island 2 است. سلامت بالا، قدرت زیاد و نفس بسیار خوب از اصلی‌ترین دلایل قوی بودن رایان هستند. با این حال نباید فراموش کرد که رایان بسیار کند بوده و فرار کردن با او کار سختی است. با این وجود رایان به حدی قدرتمند بوده که بسیاری از کاربران از سرعت پایین او صرف نظر می‌کنند.

لگد‌های قوی او که زامبی‌ها را به همه سو پرتاب کرده، بزرگ‌ترین نقطه قوت رایان است. قدرت Retaliation به رایان این اجازه را داده که پس از بلاک کردن هر ضربه قدرت بیشتری گرفته و از سوی دیگر قدرت Seesaw پس از از بین بردن هر زامبی سلامت او را افزایش می‌دهد. رایان مناسب‌ترین شخصیت برای تجربه Dead Island 2 به صورت تک نفره است.

شخصیت‌های میانه بازی Dead Island 2

دنی (Dani)

دنی شخصیتی فوق العاده برای مبارزات تن به تن با گروه‌های زامبی‌ها است. نفس بسیار قدرتمند او مهم‌ترین گزینه انتخاب این شخصیت برای بازی است، اما نباید فراموش کرد که دنی سلامت و قدرت بدنی خوبی نیز دارد. این قدرت‌ها به دنی اجازه داده گروه‌های بزرگ زامبی را به آسانی از مسیر خود کنار زده و بدون حتی یک خراش از میان آن‌ها بیرون بیاید. نقطه ضعف دنی این بوده که سلامت او با سرعت بسیار پایینی به حالت عادی بازگشته و این موضوع یعنی شما همیشه باید بسته‌های Med Pack یا کارت‌های ریکاوری به همراه داشته باشید.

ضربات سنگین دنی بزرگ‌ترین دوست شما هستند و استفاده از کارت Thunderstruck این ضربات را بهتر از پیش نیز می‌کند. از قدرت Bloodlust دنی نیز نباید غافل شد که باعث می‌شود با کشتن هر زامبی، میزانی از سلامت او باز گردد. دنی برای بازی کردن به صورت تک یا دو نفره بی نظیر است، اما شما بهترین عملکرد او را در زمان همراهی با هم تیمی‌هایی که به سلامت شما کمک می‌کنند خواهید دید!

جیکوب (Jacob)

جیکوب به نحوی اصلی‌ترین شخصیت بازی Dead Island 2‌ است و این موضوع را مدیون طراحی خاص شخصیت خود و البته قدرت‌های خود است. جیکوب بیش از آنکه برای حمله طراحی شده باشد، برای دفاع مناسب است. متاسفانه قدرت بدنی او پایین است، با این وجود استفاده از برخی کارت‌ها او را تبدیل به شخصیتی مناسب می‌کند. به باور ما جیکوب شخصیتی مناسب برای پیش برد بخش داستانی بازی است!

بخشی که جیکوب در آن به شدت می‌درخشد، بخش Innate Skills او است. قدرت Feral به او اجازه داده که با هر ضربه موفق قدرت بیشتری کسب کند که در بخش‌های Zombie Hot Spot به شدت کارایی دارد. دومین قدرت او یعنی Critical Gains به او اجازه می‌دهد نفس او همیشه زیاد بوده و در صورتی که نفس کم آورد، ضربات او قوی‌تر شوند. این دو قدرت باعث شده جیکوب تبدیل به شخصیتی محبوب برای مبارزات بزرگ شود!

کارلا (Carla)

کارلا از لحاظ سرسختی فاصله بسیار کمی با رایان دارد که نکته‌ای فوق العاده مثبت است. این موضوع باعث شده کارلا برای مبارزات سهمگین و مملو از درگیری که هر لحظه ممکن است شکست بخورید بی نظیر باشد. کارلا در مواقع تدافعی مانند یک دیوار عمل کرده و از شما محافظت می‌کند، با این حال نباید فراموش که قدرت تهاجم او چندان مثال زدنی نیست و از همین رو باید تمرکز زیادی بر کارت‌های این شخصیت داشته باشید.

دیگر موضوعی که کارلا را برای مواقع سخت آماده کرده قدرت Mosh Pit است که در صورت محاصره شدن کارلا، به او قدرت ضربه بیشتری می‌دهد و به عبارت دیگر محاصره شدن به سود اوست. دیگر قدرت او Dig Deep بوده که در زمان کم شدن سلامت، کارلا را سرسخت‌تر از حالت اولیه می‌کند. پیشنهاد می‌کنیم کارلا را با زامبی‌ها محاصره کنید!

ضعیف‌ترین شخصیت های بازی Dead Island 2

امی (Amy)

امی از لحاظ سرسختی، حرفی برای گفتن ندارد و ما قدرت اصلی او را باید سرعت بسیار بالای او بدانیم که امی را به آسانی از بدترین شرایط ممکن خارج می‌کند. کافی است یک سلاح سرد در اختیار داشته باشید، امی به راحتی با استفاده از آن مسیر خود را باز کرده و از مخمصه بیرون می‌آید.

از سوی دیگر، ضربات امی به شدت سنگین هستند، با این حال ما پیشنهاد می‌کنیم در زمان انتخاب امی، تا حد ممکن از فواصل دور با دشمنان خود به مبارزه بپردازید. قدرت اول امی قدرت Relief Pitcher بوده که باعث می‌شود او با ضربات موفق از فواصل دور، نفس بیشتری دریافت کند. دیگر قدرت او یعنی Divide and Conquer قدرت بیشتری به او در زمان حمله به زامبی‌های گیر افتاده می‌دهد. امی برای گروه‌هایی با تعداد بالا بی نظیر است.

برونو (Bruno)

برونو درست مانند امی برای سرعت بالا و ضربات فوق العاده سنگین معروف است. با این حال او بسیار شکننده بوده و کمترین سلامتی را در میان تمام شخصیت های بازی Dead Island 2 دارد. در نتیجه بهتر است با برونو استراتژیک رفتار کرده و بی سر و صدا و زیرکانه پیش بروید. پیشنهاد می‌کنیم هرگز از سلاح‌های پر سر و صدا در زمان برگزیدن برونو استفاده نکنید!

عملیات مخفیانه بهترین زمان استفاده از برونو بوده و قدرت Backstab او نیز این موضوع را تایید می‌کند. این قدرت باعث شده شما زمانی که از پشت سر به زامبی‌ها حمله می‌کنید، قدرت بیشتری کسب کنید. دیگر قدرت او Rapid Reprisal نام داشته که سبب می‌شود در زمان بلاک کردن ضربات، قدرت بیشتری در ضربات سنگین کسب کنید.

همانطور که در ابتدای مطلب اشاره شد، هر یک از شخصیت های بازی Dead Island 2 قدرت منحصر به فرد خود را داشته و هیچ کدام را نمی‌توان ضعیف دانست. مهم‌ترین موضوع در استفاده از شخصیت‌های این بازی، زمان استفاده و نحوه آرایش تیم شما است. شما کدام یک از شخصیت‌های بازی دد آیلند ۲ را بیشتر انتخاب می‌کنید؟ منتظر نظرات و تجربیات شما هستیم.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


نظرات

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا