1%
  • 0/10

تماشا کنید: چاکی در تریلر جدید بازی Dead by Daylight

قتل عام بی‌رحمانه!

تماشا کنید: چاکی در تریلر جدید بازی Dead by Daylight ۰ ۰۵ آذر ۱۴۰۲ تریلر بازی کپی لینک

جدیدترین تریلر منتشر شده از بازی ترسناک Dead by Daylight به نمایش قاتل بی‌رحم Chucky و کشتار او می‌پردازد.

بر اساس بیانیه اخیر شرکت بیهیویر اینتراکتیو، بازیکن‌های دد بای دیلایت به‌زودی می‌توانند در نقش شخصیت چاکی از سریال ترسناک Child’s Play به تجربه بازی پردازند. از این رو، تیم سازنده ساعاتی پیش ویدیوی جدیدی از بازی به اشتراک گذاشت که این تریلر دو دقیقه‌ای بخش‌هایی از قابلیت‌های چاکی را نشان می‌دهد.

با استناد بر این ویدیو، چاکی جثه کوچکی دارد که به لطف آن عکس العمل سریع‌تری برای شکار قربانی دارد. برای مثال، او به راحتی از زیر موانع عبور کرده و در هنگام تعقیب و گریزها به سرعت به هدف خود می‌رسد. سلاح او چاقو بوده که با ضربات مکرر آن، قربانی را زخمی می‌کند.

دقت داشته باشید چاکی اولین قاتل بازی دد بای دیلایت به شمار می‌رود که زاویه دید آن به صورت سوم شخص است. در واقع، با توجه به قد کوتاه او، و محدودیت دید بازیکن‌ها در زمان مخفی شدن، سازندگان تصمیم گرفتند تا زاویه دید بازی را از اول شخص به سوم شخص تغییر دهند.

بهتر است بدانید وظیفه صداپیشگی چاکی در این بازی به براد دوریف محول شده و جنیفر تیلی نیز مسئولیت صداپیشگی عروسک مونث به نام تیفانی را بر عهده دارد. ناگفته نماند که شخصیت چاکی قرار است در تاریخ ۲۸ نوامبر پیش‌رو (۷ آذر ماه) به بازی دد بای دیلایت اضافه شود.

در پایان این خبر، دیدگاه شما در رابطه با تریلر جدید Dead by Daylight و ورود شخصیت چاکی به دنیای این بازی چیست؟ شما چه انتظارهایی از شخصیت‌های جدید و بعدی این عنوان دارید؟ فراموش نکنید که نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه سرگرمی به اشتراک بگذارید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments