فاز تولید فیلم Black Adam تا سال آینده‌ی میلادی به تعویق افتاده است

دواین جانسون نخست باید پروژه‌ی Red Notice را به پایان برساند

فاز تولید فیلم Black Adam

در پی تعطیلی طولانی مدت پروژه‌های سینمایی و سریالی به خاطر ویروس کرونا و بهم ریختن برنامه‌ها، فاز تولید فیلم Black Adam تا سال ۲۰۲۱ تاخیر خورده است.

سال ۲۰۱۴ میلادی بود که دواین جانسون (Dwayne Johnson) هنرپیشه و تهیه‌کننده‌ی آمریکایی به دنیای سینمایی دی‌سی پیوست تا نقش بلک ادم را در Shazam ایفا کند اما در ادامه، برنامه‌ها تغییر کرد. استودیوی برادران وارنر در پی شکست Justice League ترجیح داد نخستین فیلم اختصاصی این شخصیت شرور را ساخته تا حضورش در دیگر آثار دنیای سینمایی زمینه‌چینی شود. پس از اتخاذ چنین تصمیمی، پروژه‌ی Black Adam برای مدتی پیشرفت چندانی نداشت تا اینکه ژاومه کویت-سرا (Jaume Collet-Serra) وظیفه‌ی کارگردانی را بر عهده گرفت و استودیوی وارنر هم ۲۰۲۱ را به عنوان پنجره‌ی اکران اعلام کرد.

همه چیز برای شروع فاز تولید فیلم Black Adam در تابستان سال جاری میلادی آماده به نظر می‌رسید تا اینکه ویروس کرونا به یک بحران جهانی تبدیل شد و پروژه‌های سینمایی و سریالی را به تعطیلی کشاند. با بهبود شرایط در برخی کشورها، تعدادی از پروژه‌ها از جمله Jurassic World: Dominion چراغ سبز را برای ادامه‌ی فیلمبرداری دریافت کردند اما خبری از فیلم اختصاصی بلک ادم نشد. سکوت استودیوی برادران وارنر پیرامون این پروژه حتی دواین جانسون را هم به واکنش واداشت. این هنرپیشه در یکی از لایوهای اینستاگرامی خود پیرامون تاخیر در فیلمبرداری ابراز نگرانی کرد. اینطور که به نظر می‌رسد، نگرانی‌های جانسون بی‌مورد نبوده است.

وب سایت The Hollywood Reporter با انتشار یک گزارش مدعی شد آغاز فاز تولید فیلم Black Adam تا سال ۲۰۲۱ میلادی عقب افتاده است. در ادامه‌ی مطلب آمده دواین جانسون طی ماه‌های باقی مانده از سال جاری میلادی به پروژه‌ی Red Notice می‌پیوندد تا صحنه‌های مد نظر را ضبط کند. پس از آن، روند فیلمبرداری اقتباس سینمایی بلک ادم شروع می‌شود. Red Notice قرار بود در مارس گذشته در ایتالیا وارد فاز تولید شود اما همه‌گیری ویروس کرونا پروژه را به تعطیلی کشاند. کارگردانی این فیلم اکشن و کمدی را راسون مارشال ثربر (Rawson Marshall Thurber) بر عهده داشته و رایان رینولدز (Ryan Reynolds) و گل گدوت (Gal Gadot) هم در آن به نقش‌آفرینی می‌پردازند.

فیلم سینمایی Black Adam در حال حاضر برای اکران در دسامبر سال آینده‌ی میلادی برنامه‌ریزی شده است. از همین رو، احتمال تاخیر خوردن آن وجود دارد. اگر فیلمبرداری Red Notice به موقع به پایان رسیده و روند ضبط صحنه‌های Black Adam هم اوایل سال آینده‌ی میلادی آغاز شود، ژاومه کویت-سرا و تیم تدوینش فرصتی کافی برای آماده کردن نسخه‌ی نهایی خواهند داشت. در غیر این صورت، طرفداران باید خود را برای تاخیر در زمان اکران اولین اقتباس سینمایی بلک ادم و در نتیجه، انتظار بیشتر آماده کنند.

تا به این لحظه تنها حضور دواین جانسون در تیم بازیگری قطعی شده و نامی از دیگر هنرپیشه‌ها برده نشده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا