1%
  • 10/10

ساخت سریال تلویزیونی Lanterns توسط HBO چراغ سبز دریافت کرد

اولین سریال لایو اکشن دی‌سی یونیورس

ساخت سریال تلویزیونی Lanterns توسط HBO چراغ سبز دریافت کرد ۲ ۰۶ تیر ۱۴۰۳ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
ساخت سریال تلویزیونی Lanterns

ساخت سریال تلویزیونی Lanterns به عنوان اولین سریال لایو اکشن از دی‌سی یونیورس توسط شبکه HBO چراغ سبز را دریافت کرد.

روز گذشته به صورت رسمی اعلام شد که سریال Lanterns برای یک مجموعه هشت قسمتی توسط شبکه HBO، دی‌سی استودیوز (DC Studios) و بخش تلویزونی شرکت برادران وارنر (Warner Bros) مجوز ساخت و چراغ سبز دریافت کرده است. این اقدام در راستای گسترش لیبل HBO Originals صورت گرفته که شامل ساخت مجموعه‌‌های جدید از جمله ریبوت تلویزیونی هری پاتر و سریال Welcome to Derry که پیش‌درآمد فیلم It به شمار می‌رود می‌شود.

همان‌طور که پیش از این در سال جاری توسط رئیس دی‌سی استودیوز یعنی جیمز گان (James Gunn) تایید شده بود در ساخت سریال تلویزیونی Lanterns کریس ماندی (Chris Mundy) که سابقه کار روی سریال Ozark و سریال True Detective: Night Country را دارد به عنوان شورانر فعالیت خواهد کرد. هم‌چنین داستان و فیلمنامه آن توسط ماندی و دیمن لیندلاف (Damon Lindelof) به رشته تحریر در خواهد آمد. باید به این موضوع اشاره داشته باشیم که لیندلاف سابقه کار روی سریال‌های تحسین شده‌ای چون Watchmen و سریال The Leftovers را در کارنامه دارد. تام کینگ (Tom King) نویسنده کامیک‌های گرین لنترن نیز در نگارش داستان مشارکت خواهد داشت.

لیندلاف و کینگ به عنوان تهیه‌کنندگان اجرایی نیز در ساخت سریال تلویزیونی Lanterns مشارکت می‌کنند. هم‌چنین این مجموعه، اولین سریال لایو اکشن در یونیورس جدید DC که توسط جیمز گان و پیتر سفران (Peter Safran) مدیریت می‌شود خواهد بود. کیسی بلویز (Casey Bloys) سخنگو و مدیرعامل شبکه HBO و محتوای مربوط به سرویس Max با انتشار بیانیه‌ای اظهار داشت که “ما از همکاری مجدد با کریس ماندی و دیمن لیندلاف به همراه مشارکت تام کینگ به منظور برداشتی تازه از مجموعه Green Lantern بسیار شادمان هستیم. به عنوان بخشی از چشم‌انداز جیمز گان و پیتر سفران برای دی‌سی یونیورس، اولین سریال لایو اکشن جدید نوید یک دوران جدید بسیار هیجان‌انگیز را می‌دهد.”

انتظار می‌رود در آینده نزدیک جزئیات بیشتری در خصوص بازیگران اصلی این مجموعه و هم‌چنین زمان انتشار آن به اشتراک گذاشته شود.




نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments