دی سی جیمز گان را نگه می‌دارد! ادامه همکاری حتی بعد از دنباله The Suicide Squad

پروژه بعدی به زودی اعلام خواهد شد

دنباله فیلم The Suicide Squad - جیمز گان

چنان که به نظر می‌‌رسد، جیمز گان همچنان در دی سی به ساخت فیلم ادامه خواهد داد تا پس از دنباله The Suicide Squad باز هم درباره ابرقهرمانان تاریک کمیک‌های DC، بازیگران را رهبری کند.

جیمز گان (James Gunn) کارگردانی است که در سال ۲۰۰۶ و با فیلم کمدی ترسناک خزیدن (Slither) کار خود را با نظر مثبتی که از منتقدان دریافت کرده بود، شروع کرد. سپس در سال ۲۰۱۰ با فیلم Super به قلمرو آثار سبک ابرقهرمانی آمد و در نهایت، با سری نگهبانان کهکشان به محبوبیت رسید؛ محبوبیتی که امروزه با فیلم The Suicide Squad ادامه داشته و با سومین و احتمالا آخرین اثر از سری The Guardians of The Galaxy ادامه خواهد داشت.

با این وجود وقتی که درباره کارنامه کاری گان صحبت می‌کنیم، آثار چندانی در آن دیده نمی‌شود و تنها تعداد انگشت‌شماری را می‌‌توان نام برد که البته همگی به محبوبیت رسیده‌اند. اما وقتی که درباره کارگردانی این فرد سینمایی صحبتی در میان باشد، هرگز شکی وجود ندارد که جیمز گان یکی از خبره‌ترین اشخاصی خواهد بود که می‌تواند حتی دنباله یک فیلم ضعیف را به اثری فوق‌العاده محبوب تبدیل کند! به همین دلیل نیز پس از انتشار دنباله The Suicide Squad ظاهرا دی سی قصد ندارد تا این کارگردان را کنار بگذارد و او را برای پروژه‌های دیگر خود از پیش استخدام کرده است.

دنباله The Suicide Squad پایان کار نیست

در واقع والتر هامادا (Walter Hamada) در جدیدترین مصاحبه خود اظهار کرده که جیمز گان همیشه برای کار در دی سی می‌تواند به فعالیت خود ادامه دهد، اما در نهایت این مورد را تایید کرد که جهان سینمایی دی سی به کارگردانی حرفه‌ای او نیاز خواهد داشت.

همیشه راه بازگشت برای گان باز است تا هر کاری که می‌خواهد را انجام دهد. هر موقع که جیمز به سمت ما بازگردد، از او استقبال خواهیم کرد، اما مطمئن باشید که برمی‌گردد، ما کارهای زیادی برای انجام دادن خواهیم داشت.

این در حالی است که نه‌تنها سازندگان و تهیه‌کنندگان این فیلم، بلکه خود بازیگران نیز از تجربه همکاری با این کارگردان سرشناس به شدت راضی هستند و آن را یک سفر تکرارنشدنی تلقی کرده‌اند. همچنین مارگو رابی (Margot Robbie) که نقش هارلی کوئین را برای بار سوم در دنباله The Suicide Squad بازی کرده نیز در آخرین مصاحبه خود از جیمز گان به عنوان تنها کسی که می‌توانست این پروژه را رهبری کند، یاد کرده است.

اگر من متن فیلمنامه را می‌خواندم و می‌دانستم که کسی به جز جیمز گان قرار است تا آن را کارگردانی کند، بدون شک جوابم (در مورد ایفای نقش هارلی کوئین) منفی بود. منظورم این است که به جز او هیچکس نمی‌توانست چنین طرحی را پیاده کند!

علاوه بر این موارد، به نظر می‌رسد که گان بدون نیاز به ریشوت و فیلمبرداری مجدد، این اثر را تکمیل کرده و از طرفی با پولی کمتر از بودجه در نظر گرفته شده کار خود را به اتمام رسانده است؛ حرکتی که تعجب مدیران دی سی را هم به دنبال داشته است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا