نسخه‌ی سوییچ Darksiders Genesis تفاوتی با سایر نسخه‌ها نخواهد داشت

تجربه‌ی یکسان Darksiders Genesis در تمام پلتفرم‌ها

نسخه‌ی سوییچ Darksiders Genesis

در حالی که فقط چند ماه تا عرضه‌ی نسخه‌ی سوییچ Darksiders Genesis باقی مانده، سازندگان رسما تایید کردند که تمام تلاش خودشان را به کار می‌گیرند تا تجربه‌ی این بازی در تمام پلتفرم‌های مقصدش، یکسان باشد.

طبق آخرین مصاحبه‌ای وب‌سایت Nintendo Every Thing با مسئولان استودیوی Airship Syndicate انجام دادند، جو مادوریرا، مدیر اجرایی این استودیو تایید کرد که نسخه‌ی سوییچ Darksiders Genesis اختلافی با سایر نسخه‌های این بازی در بقیه پلتفرم‌ها نخواهد داشت و سعی می‌کنند به لحاظ رزولوشن و نرخ فریم، از حداکثر قدرت این کنسول استفاده کنند. همچنین به از نظر محتوایی، بازی دارکسایدرز جنسیس تجربه‌ی کاملا یکسانی را در تمام پلتفرم‌های مقصد خود، از جمله نینتندو سوییچ ارائه خواهد داد.

با این حال مسئولین این استودیو مدعی شدند که برای رسیدن به چنین هدفی، سختی‌های زیادی را پیش روی خود می‎‌بینند. جو مادوریرا در این رابطه اظهار کرد:

مطمئنا به لحاظ فنی کار کردن روی سایر پلتفرم‌ها تفاوت‌هایی را ایجاد می‌کند که ما سعی می‌کنیم نگاه مثبتی به آن داشته باشیم اما تیم ما به سختی در حال کار روی این فرآیند است تا خروجی این بازی به حداکثر رزولوشن ممکن و نرخ فریم برسد.

در ادامه‌ی این مصاحبه، رایان استفانلی، موسس این استودیو در رابطه با این مسئله، صحبت‌هایی را مطرح کرد:

ما طعم تمام سختی‌هایی که در انتقال یک بازی به سایر پلتفرم‌ها وجود دارد را چشیده‌ایم و سعی می‌کنیم تا حد امکان به نسخه‌ی سوییچ Darksiders Genesis کمک کرده باشیم؛ امیدوارم بازیکنان این کنسول از عملکرد دارکسایدرز جدید راضی باشند. برای ما واقعا جالب و هیجان‌انگیز است که می‌توانیم یک Darksiders جدید را به کنسول نینتندو سوییچ بیاوریم. با این حال، برطرف کردن نیاز‌های یک بازی روی چنین کنسولی سختی‌های زیادی دارد اما ما توانستیم روند آن را، خیلی سریع‌تر از آن چه که در رابطه با بازی Battle Chasers انجام دادیم، پیش ببریم.

بازی Darksiders Genesis برای اولین بار در E3 2019 رونمایی شد. مهم‌ترین نکته‌ی جالب توجه در رابطه با این اثر، زاویه‌ی دید ایزومتریک و عناصر نقش‌آفرینی آن است که این بازی را از سایر نسخه‌های مجموعه بازی Darksiders، تفکیک می‌کند. این بازی در تاریخ 14 آذر ماه سال جاری (5 دسامبر 2019) برای رایانه‌های شخصی و گوگل استادیا عرضه می‌شود. قرار است Darksiders Genesis در 25مین روز بهمن ماه سال جاری (14 فوریه‌ی 2020) برای کنسول‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ منتشر شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا