فروش سری Dark Souls به بیش از 27 میلیون نسخه رسید

Dark Souls III به تنهایی ده میلیون نسخه فروش داشته است

فروش سری Dark Souls به بیش از 27 میلیون نسخه رسید امیر سلیمی ۰ ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ گزارش فروش (گیم)
سری دارک سولز Dark Souls

با اعلام باندای نامکو (Bandai Namco) و فرام سافتور (FromSoftware)، فروش نسخه‌های فیزیکی و دیجیتالی سری Dark Souls از ۲۷ میلیون کپی گذر کرد.

سری Dark Souls از مشهورترین عناوین اکشن نقش‌آفرینی سال‌های اخیر است. این عنوان که الهام‌بخش بسیاری از بازی‌های هم دوره خود بوده، به علت داستان پیچیده و گیم‌پلی به شدت سخت و چالش‌برانگیزش نزد طرفداران شناخته می‌شود. حال باندی نامکو، ناشر سری، از فروش ۲۷ میلون نسخه‌ای این عنوان در سرتاسر جهان خبر داده است. Bandai Namco همچنین اعلام کرد فروش دیجیتالی و فیزیکی بازی Dark Souls III به تنهایی از ۱۰ میلیون نسخه فراتر رفته است که نقطه عطفی بسیار بزرگ در کارنامه این عنوان محسوب می‌گردد.

لازم به ذکر است، سری  دارک سولز شامل عناوین Souls (2011)، Dark Souls II (2014)، Dark Souls II: Scholar of the First Sin (2015)، Dark Souls III (2016) و Dark Souls: Remastered (2018) می‌شود.

در آخر، استودیو فرام سافتور در حال حاضر، مشغول توسعه‌ی بازی Elder Ring است. این عنوان که برای اولین بار در مراسم E3 سال پیش و طی کنفرانس خبری ایکس‌باکس معرفی شد، در جهانی با نویسندگی جورج آر آر مارتین، خالق مجموعه ترانه یخ و آتش، روایت می‌شود و ویژگی‌های RPG را در اختیار بازی‌بازان قرار می‌دهد. Elder Ring توسط Bandai Namco و در تاریخ نامشخصی برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا