#مهسا_امینی

اطلاعات مهمی از ریبوت سریال Daredevil منتشر شد!

دردویل بازمی‌گردد!

بازیگران ریبوت سریال Daredevil

با توجه به توییتی که دنیل ریچمن افشاگر صنعت فیلم و سریال به اشتراک گذاشته، بازیگران ریبوت سریال Daredevil در آینده نزدیک مشخص خواهند شد.

مارول چند سال پیش سریال Daredevil را علی‌رغم بازخوردهای مثبت و طرفداران زیاد لغو کرد تا بتواند شخصیت اصلی آن را به Marvel Cinematic Universe اضافه کرد. اگرچه چند سال از این اتفاق می‌گذرد، استودیو آمریکایی همچنان پیرامون مت مورداک سکوت کرده و هیچ خبر رسمی‌ای با محوریت او اعلام نمی‌کند. البته شایعه‌های زیادی طی ماه‌های گذشته به گوش رسیده‌اند؛ شایعه‌هایی که تماما به Spider-Man: No Way Home ربط دارند.

وقتی والت دیزنی اعلام کرد به مناسبت دو سالگی سرویس استریم دیزنی پلاس یک رویداد برگزار می‌کند، طرفداران به شدت امیدوار شدند. آن‌ها احتمال می‌دادند اقتباس جدید دردویل در جریان Disney Plus Day معرفی می‌شود. در پی رخ ندادن این اتفاق، طرفداران ناراضی از توییتر استفاده کرده تا صدای اعتراض خود را به گوش مدیران Marvel Cinematic Universe برسانند.

دنیل ریچمن (Daniel Richtman) یکی از اینسایدرهای مشهور صنعت سینما و تلویزیون به شمار می‌رود. او اخیرا تصویری را در حساب توییتری خود به اشتراک گذاشته که نشان می‌دهد فرایند انتخاب بازیگران ریبوت سریال Daredevil آغاز شده است. تصویر مزبور هیچ گونه جزئیاتی را شامل نشده و نمی‌دانیم پروژه در قالب سریال یا فیلم سینمایی جلوی دوربین می‌رود. همچنین دست‌اندرکارانش مشخص نیست.با این حال، تصویر مورد بحث یک نکته بسیار مهم را در خود جای داده است.

ساخت و فیلم سریال را می‌توان به چهار فاز تقسیم کرد: ابتدایی، پیش‌تولید، تولید و پس‌تولید. فرایند انتخاب بازیگران به فاز پیش‌تولید مربوط می‌شود. با در نظر گرفتن این نکته، می‌توان گفت نه تنها فیلمنامه کاملا آماده بوده، بلکه فیلمبرداری اثر در آینده نزدیک شروع خواهد شد. در ضمن، با آغاز فیلمبرداری قطعا تصاویری از گشت صحنه منتشر شده و مشخص می‌شود کدام بازیگران سریال بازمی‌گردند.

جدا از شایعه‌های نویدبخشی که به ایفای نقش به عنوان مت مورداک در Spider-Man: No Way Home اشاره دارند، چارلی کاکس (Charlie Cox) در سپتامبر امسال مصاحبه‌ای را با وب سایت Forbes انجام داد؛ مصاحبه‌ای که به شدت در میان طرفداران دردویل مورد توجه قرار گرفت. با توجه به صحبت‌های او، می‌شد نتیجه‌گیری کرد اقتباس جدید این ابرقهرمان در دست ساخت قرار دارد:

اگر شانس چنین اتفاقی [ساخت اقتباس جدید و ایفای نقش اصلی] در آینده وجود داشته باشد، نمی‌خواهم چیزی بگویم که آن شانس را خراب کند. چون ممکن است تصمیم‌گیران مارول مصاحبه من را ببینند و بشوند و همین موضوع، روی [تصمیم‌گیری] آن‌ها تاثیر بگذارد.

چارلی کاکس در ادامه گفت:

هیچ چیزی درباره آینده نمی‌دانم و ایده‌ای درباره‌اش ندارم. عاشق اشتیاقی هستم که در طرفداران وجود دارد. خیلی از آن‌ها سعی کرده‌اند به واسطه فضای مجازی علاقه‌شان برای بازگشت من را نشان دهند.

طبق ادعای منابع غیررسمی، چارلی کاکس در ژانویه سال جاری میلادی مقابل دوربین رفت تا صحنه‌هایش در Spider-Man: No Way Home را فیلمبرداری کند. در حال حاضر نمی‌توان ادعای افشاگر را صحت‌سنجی کرد اما از لحاظ تئوری چنین اتفاقی دور از ذهن نیست. پیتر پارکر در جریان فیلم به شدت تحت فشار رسانه‌ها و مردم قرار دارد؛ زیرا همه گمان می‌کنند او مسئول فاجعه لندن و مرگ میستریو است. در چنین شرایطی، مت مورداک می‌تواند به عنوان یک وکیل به ماجرا ورود کرده و برای اثبات بی‌گناهی پیتر گام‌هایی بردارد.

فیلم سینمایی مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست در تاریخ ۲۶ آذر سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۷ دسامبر) روی پرده نقره‌ای خواهد آمد. در ضمن، بامداد چهارشنبه تریلر دوم در جریان یک رویداد حضوری برای طرفداران به نمایش درمی‌آید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا