1%
  • 9/10

بازیگر نقش کینگ پین از حضورش در فیلم Avengers 5 می‌گوید

چرا که نه؟!

بازیگر نقش کینگ پین از حضورش در فیلم Avengers 5 می‌گوید ۱ ۰۲ بهمن ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
بازیگر نقش کینگ پین

وینسنت دن آفریو (Vincent D’Onofrio) که بعنوان بازیگر نقش کینگ پین شناخته می‌شود، به حضور در فیلم Avengers 5 امیدوار است.

وینسنت دن آفریو، یک بازیگر و فیلمساز آمریکایی بوده و در میان مخاطبان امروزی با نقش ویلسون فیسک یا کینگ پین (Kingpin) شناخته می‌شود. البته سریال Daredevil تنها اثر شاخصش نبوده و فیلم‌های Full Metal Jacket و Men in Black را هم در پرونده هنری خود دارد.

عملکرد وینسنت دن آفریو در سریال Daredevil فوق العاده‌ بود و همین موضوع باعث شد مارول او را برای به تصویر کشیدن شخصیت مزبور در سریال Hawkeye بازگرداند. بازیگر آمریکایی همچنین نقش کینگ پین را در سریال Echo ایفا کرده که اخیراً از طریق دیزنی پلاس منتشر شده است. با توجه به اتفاقاتی که در اثر مزبور رخ داد، می‌توان گفت برنامه بزرگی برای شخصیت کینگ پین چیده شده، تا جایی که برد ویندربام (Brad Winderbaum)، تهیه کننده مارول، او را با تانوس (Thanos) مقایسه کرد.

به بهانه انتشار سریال Echo، وب سایت Comic Book اخیراً مصاحبه‌ای را با بازیگر نقش کینگ پین انجام داده است. خبرنگار، یکی از سوالات را به حضور احتمالی این شخصیت در فیلم مورد انتظار Avengers 5 اختصاص داد و وینسنت دن آفریو بطور غیرمستقیم گفت دلیلی برای غیبتش وجود ندارد:

دلیلی نمی‌بینم کینگ پین تنها یک جا باشد. بخشی از داستانسرایی Echo این است که وسعت کارهای او افزایش پیدا کرده است. او فراتر از هلز کیچن [یا Hell’s Kitchen که نام محله‌ای در منهتن آمریکا است] و واردات کالا از بندرهای منهتن رفته و رگه‌های کسب و کارش را می‌توان در سراسر کشور مشاهده کرد. فکر می‌کنم او نهایتاً کسب و کاری جهانی خواهد داشت.

بازیگر نقش منفی سریال Echo در ادامه صحبت‌های خود افزود:

فکر می‌کنم او حالا دیگر همه جا باشد. من تصور می‌کنم او و ونسا بسیار قدرتمند می‌شوند. منظورم همه جا به معنی واقعی کلمه است. اینکه برد ویندربام کینگ پین را با تانوس مقایسه کرد را بسیار دوست دارم. نمی‌دانستم چنین حرفی زده تا اینکه شما [خطاب به خبرنگار] به من گفتید و این [مقایسه] یعنی کینگ پین کارهای زیادی برای انجام دادن دارد.

فیلم Avengers 5 در سال ۲۰۲۶ میلادی به سینماها خواهد آمد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments