آیا قابلیت ری‌تریسینگ Cyberpunk 2077 روی کارت گرافیک AMD قابل اجرا است؟

سیستم مورد نیاز Cyberpunk 2077 به‌روزرسانی شد

Cyberpunk 2077

توسعه‌دهندگان بازی Cyberpunk 2077 اطلاعات سیستم مورد نیاز این بازی را به‌‌روزرسانی کرده است.

سی دی پراجکت رد، سازنده‌ی Cyberpunk 2077، مشخصات مورد نیاز برای اجرای نسخه پی سی این بازی را منتشر کرده و کسانی که می‌خواهند از ری‌تریسینگ استفاده کنند، باید به آن توجه داشته باشند.

مدتی پیش استودیوی سی دی پراجکت رد مشخصات سیستم مورد نیاز بازی مورد انتظار خود را منتشر کرد و با توجه به آن، عده‌ی زیادی از گیمرها می‌توانند از تجربه‌ی Cyberpunk 2077 لذت ببرند. با این وجود طبق اعلام جدید توسعه‌دهندگان، استفاده از قابلیت ری‌تریسینگ نیازمند کارت گرافیک Nvidia RTX است. در واقع، انتظار می‌رفت این بازی روی AMD Radeon RX 6800 XT هم اجرا شود اما به‌نظر می‌رسد این‌طور نیست.

آن‌طور که پیداست، کاربرانی که از کارت گرافیک AMD استفاده می‌کنند، نمی‌توانند از قابلیت ری‌تریسینگ سایبرپانک 2077 استفاده کنند. از سوی دیگر، برای فعالسازی ری تریسینگ، داشتن حداقل یک کارت گرافیک RTX 2060 ضروری خواهد بود. این در حالی است که برای استفاده از ظرفیت کامل این ویژگی، کاربران به کارت گرافیک‌های قدرتمند و کمیاب RTX 3080 نیاز خواهند داشت. با این شرایط امکان استفاده از بالاترین کیفیت و نرخ فریم سایبرپانک 2077 امکان پذیر خواهد بود.

لازم به ذکر است که بازی جذاب و نقش‌آفرینی سایبرپانک 2077 ابتدا قرار بود در تاریخ ۲۹ آبان (مصادف با ۱۹ نوامبر) عرضه شود اما علاقه‌مندان اکنون باید تا تاریخ ۲۰ آذر ماه امسال (مصادف با ۱۰ دسامبر سال جاری میلادی) منتظر بمانند تا این عنوان هیجان‌انگیز را تجربه کنند. این بازی برای پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نسل نهمی در دسترس قرار می‌گیرد.

برای اطلاعات بیشتر درمورد سیستم مورد نیاز بازی سایبرپانک 2077، می‌توانید از مطلب مرتبط به آن در سرگرمی استفاده کنید.

نظر شما در مورد مشخصات سیستم مورد نیاز بازی Cyberpunk 2077 چیست؟ آیا رایانه‌ی شخصی شما قادر به اجرای این عنوان مورد انتظار خواهد بود؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا