بخش شخصی‌سازی کاراکتر Cyberpunk 2077 شگفت‌انگیز است

حالت دندان‌ها را انتخاب کنید!

بخش شخصی‌سازی کاراکتر Cyberpunk 2077 شگفت‌انگیز است مهسا سپاهی ۰ ۲۴ آبان ۱۳۹۹ اخبار بازی
Cyberpunk 2077

اطلاعات جدیدی از بخش شخصی‌سازی کاراکتر بازی مورد انتظار Cyberpunk 2077 منتشر شده که اشتیاق هواداران را بیشتر کرده است.

مدت زیادی است که طرفداران ژانر سایبرپانک انتظار بازی Cyberpunk 2077 را می‌کشند و برای تجربه‌ی آن هیجان‌زده هستند. بازی مورد انتظار استودیوی سی‌دی پراجکت قرار است در تاریخ ۲۰ آذر (مصادف با ۱۰ دسامبر سال جاری میلادی) برای پلتفرم‌های مقصد عرضه شود و در دسترس هواداران قرار بگیرد.

این عنوان نقش‌آفرینی به‌خاطر ویژگی‌های مختلفی که دارد، مورد توجه منتقدین و گیمرها قرار گرفته است. یکی از این ویژگی‎‌ها، شخصی‌سازی کاراکتر آن به حساب می‌آید که جزئیات زیادی را پوشش می‌دهد. بازیکنان در این بخش می‌توانند رنگ پوست، رنگ چشم، حالت بینی، مدل فک و حتی میزان پر بودن ریش را آن‌طور که می‌خواهند انتخاب کنند تا شخصیت دلخواه خود را بسازند. به تازگی اکانت آلمانی Cyberpunk 2077 در فیسبوک اعلام کرده کاربران می‌توانند حالت دندان‌ها و بلندی ناخن‎‌های کاراکتر را هم شخصی‌سازی کنند! این اطلاعات توسط یکی از نماینده‌های استودیوی سی‌دی پراجکت، توسعه‌دهنده‌ی سایبرپانک 2077، تایید شده است.

با وجود تاخیرهای پیاپی عنوان Cyberpunk 2077، طرفداران نگران هستند و بیش از قبل انتظار این بازی را می‌کشند. در این میان، شایعاتی هم پیرامون تاخیر دوباره‌ی اثر سایبرپانکی سی‌دی پراجکت به گوش می‌رسد که هیچ‌کدام از آن‌ها توسط توسعه‌دهندگان تایید نشده‌اند.

بازی نقش‌آفرینی Cyberpunk 2077 به زودی برای ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4، گوگل استادیا، رایانه‌های شخصی و کنسول‌های جدید پلی‌استیشن 5 و ایکس‌باکس سری ایکس عرضه می‌شود. همچنین، خریداران نسخه‌ی نسل هشتم به رایگان می‌توانند بازی خود را به نسل بعدی ارتقا دهند و از تجربه‌ی این عنوان سی‌دی پراجکت لذت ببرند.

لازم به ذکر است که این عنوان قرار بود در تاریخ ۲۹ آبان (مصادف با ۱۹ نوامبر) به بازار بیاید اما علاقه‌مندان اکنون باید تا تاریخ ۲۰ آذر ماه امسال (مصادف با ۱۰ دسامبر سال جاری میلادی) منتظر بمانند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا