1%
  • 0/10

ماد چندنفره بازی Cyberpunk 2077 در راه است

شبیه جی‌تی‌ای آنلاین!

ماد چندنفره بازی Cyberpunk 2077 در راه است ۰ ۱۹ تیر ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
ماد چندنفره Cyberpunk

یکی از طراحان توسعه‌دهندگان مستقل به تنهایی ماد بخش چندنفره بازی Cyberpunk 2077 را ساخته که علی‌رغم یک کم و کاستی‌ها، بسیار هیجان‌انگیز و امیدوارکننده به نظر می‌رسد.

سایبرپانک ۲۰۷۷ یکی از پرحاشیه‌ترین بازی‌های تاریخ به شمار می‌رود که در زمان عرضه به خاطر باگ‌های متعدد و آزاردهنده، شکست تلخی را در کارنامه سی‌دی پراجکت به ثبت رساند. با این وجود، تیم سازنده با به کارگیری تمام تلاش و انتشار آپدیت‌های مختلف و بسته الحاقی فانتوم لیبرتی، کم‌کاری‌های خود را جبران کرد و در حال حاضر بازی در وضعیت بسیار خوبی قرار دارد.

این اتفاق باعث شد تا برنامه‌‌های از پیش تعیین‌شده برای محتواهای جدید سایبرپانک ۲۰۷۷ به کلی تغییر کند که یکی از مهم‌ترین آن‌ها، لغو توسعه بخش چندنفره بازی بود؛ موردی که حسابی تو ذوق هوادارها خورده و حسرت تجربه آنلاین بازی همچنان در دل گیمرها مانده است.

با این وجود، خبر خوب این است که یک مادساز به تنهایی مشغول توسعه یک ماد چندنفره برای بازی است. این توسعه‌دهنده در حال ساخت یک ماد با نام CyberMP بوده که به واسطه آن گیمرها می‌توانند در لابی‌های ۲۰ نفره در شهر نایت سیتی به کاوش و ماجراجویی بپردازند.

البته این ماد در حال حاضر فارغ از یک سری انیمیشن‌های جدید، محتوای خاصی از جمله ماموریت‌های مختلف ندارد و صرفا گیمرها می‌توانند در جهان مشترک حضور یافته و در کنار ماجراجویی، به تجربه حالت 2v2 Deathmatch بپردازند. البته، از آنجا که این ماد هنوز در دست توسعه قرار دارد، ممکن است که در آینده ماموریت‌‎هایی نیز به آن اضافه شود.

گفتنی است که ماد چندنفره بازی Cyberpunk 2077 توسط یک فرد ساخته می‌شود و به همین خاطر، هنوز هم کارهای زیادی برای انجام وجود دارد. این توسعه‌دهنده تا به امروز تاریخی را انتشار عمومی ماد مشخص نکرده، اما علاقه‌مندها می‌‎توانند خبرها و ویدیوهای این ماد را از طریق کانال یوتیوب JuiceHead دنبال کنند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments