1%
  • 0/10

دنباله Cyberpunk 2077 احتمالا دارای بخش چندنفره خواهد بود

به این زودی‌ها منتظر معرفی نباشید

دنباله Cyberpunk 2077 احتمالا دارای بخش چندنفره خواهد بود ۱ ۰۳ بهمن ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
دنباله Cyberpunk 2077

طبق اظهارات اخیر یکی از مدیران سی‌دی پراجکت، ظاهرا دنباله Cyberpunk 2077 احتمالا دارای بخش چندنفره خواهد بود

با توجه به اینکه پشتیبانی از بازی سایبرپانک تا حدی به پایان رسیده، سی‌دی پراجکت رد به طور جدی روی دیگر پروژه‌های جدید خود فعالیت می‌کند. در همین راستا، چند ساعت پیش بود که اعلام شد بازی The Witcher 4 در ادامه سال جاری وارد فاز تولید اصلی می‌شود و به موازات آن، توسعه دنباله سایبرپانک نیز ادامه دارد.

اگر خاطرتان باشد، دو ماه پیش بود که سی‌دی پراحکت خاطرنشان کرد بازی بعدی سایبرپانک در مرحله طراحی مفهومی قرار دارد و این مرحله برای مدتی طول خواهد کشید. حال در تازه‌ترین خبرها، آقای آدام بادوفسکی، مدیر سی‌دی پراجکت رد، در گفت‌‎وگویی اعلام کرد که تا پایان سال جاری نزدیک به ۸۰ نفر روی توسعه بازی Cyberpunk 2 فعالیت خواهند کرد.

این پروژه در حال حاضر با نام رمزی Orion در دست ساخت قرار دارد که البته هنوز جزئیات زیادی از آن در دسترس نیست. با این حال، میخاو نواکوفسکی، دیگر مدیر سی دی پراجکت رد، اذعان داشت که تیم سازنده به دنبال استفاده از برخی المان‌های چندنفره در بازی بعدی سایبرپانک است.

استودیو سی‌دی پراجکت در سال ۲۰۱۹ توسعه یک بازی چندنفره مستقل از دنیای سایبرپانک را در دستور کار خود قرار داده بود، اما به خاطر وضعیت بد بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ در زمان عرضه، تیم سازنده تصمیم گرفت تا ساخت این عنوان مولتی‌پلیر را لغو و در عوض روی پشتیبانی، بهبود و رفع مشکلات بازی بپردازد.

بر اساس اطلاعات منتشر شده، ظاهرا گیب آماتانجلو، کارگردان بسته الحاقی Phantom Liberty و مسئول بهبود بازی سایبرپانک، وظیفه کارگردانی نسخه دوم این مجموعه را بر‌عهده دارد. این بازی در شعبه تازه تاسیس سی‌دی پراجکت در آمریکای شمالی روند ساخت خود را پشت سر می‌گذارد و تعدادی از سازندگان اصلی نسخه اول بازی نیز در این پروژه همکاری می‌کنند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments